پیام عاشقانه فرهاد مجیدی برای یک دختر خاص

فرهاد مجیدی اسطوره تیم استقلالی ها و سرمربی حال حاضر باشگاه اتحاد کلباء در اوج ثروت و شهرت هرگز خودش را گم نکرده است. او همیشه به کارهای خیر و انسان دوستانه علاقه دارد و حتی مخفیانه به افراد نیازمند کمک می نماید. در جدیدترین حرکت زیبا و جذاب از سرمربی محبوب آبی ها ، پیام عاشقانه فرهاد مجیدی برای یک دختر خاص بود که در ادامه سایت ورزشی جزئیات آن را خواهید خواند.

 

پیام عاشقانه فرهاد مجیدی برای یک دختر خاص

فرهاد مجیدی فوتبالیست سابق و سرمربی تیم های استقلال و اتحاد کلباء امارات در زندگی شخصی خودش با اینکه فراز و نشیب زیادی را تجربه کرد و دو همسر داشت اما برای فرزندان خودش هیچ وقت کم نزاشته است. فرهاد بسیار خانواده دوست است و به محیط اطراف خودش نیز توجه ویژه ای دارد. مجیدی سرمربی ایرانی تیم اتحاد کلباء یک ویدیو زیبا و جذاب از یک دختر در صفحه شخصی خودش انتشار داد. شماره 7 سابق استقلالی ها که در دو فصل قبل توانست آبی ها را قهرمان لیگ برتر کند. و حالا این روزها در کشور امارات و تیم اتحاد کلبا حضور دارد. او همیشه حامی کودکان بیمار و خاص است.

پیام عاشقانه فرهاد مجیدی برای یک دختر خاص

فرهاد مجیدی در جدیدترین اقدام خودش در حمایت از کودکان سندروم داون پیش قدم شد و حتی بارها در زمانی که استقلال را مدیریت می کرد نیز بارها با دعوت افراد خاص به تمرینات و بازی های تیمش نشان می داد که چقدر انسان بزرگی است. فرهاد این روزها فعالیت رسمی و حرفه ای خودش را در کشور امارات با تیم اتحاد کلباء دنبال می کند. با این حال رابطه خودش را با این افراد قطع نکرده است. اسطوره باشگاه استقلال با انتشار یک ویدیو جالب در صفحه شخصی اینستاگرامش با پیامی کوتاه و احساسی تولد یک کودک سندرم داون را تبریک گفته است. در ادامه لطفا نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

mohamadnd
9 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *