تصادف مرگبار دختر بسکتبالیست ایران

یکی از غم انگیزترین تراژدی ها در زندگی ما انسان ها مرگ عزیزان ، ورزشکاران و افراد معروف مخصوصا اگر در سن جوانی اتفاق بیفتد. عدم امنیت کافی در جاده ها و سرعت بالا و نبود ایمنی مناسب در ماشین های داخلی باعث شد. تا دختر 22 ساله بسکتبالیست آبادانی به کام مرگ فرو رود. در ادامه سایت ورزشی با تصادف مرگبار دختر بسکتبالیست ایران همراه ما باشید.

تصادف مرگبار دختر بسکتبالیست ایران

تصادف مرگبار دختر بسکتبالیست ایران

به گزارش سایت ورزشی ، ترنم شاهین زاده عضو تیم بسکتبال بانوان نفت آبادان به علت سانحه رانندگی در مسیر اصفهان به شاهین شهر درگذشت. ترنم خانم بازیکن جوان تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان می باشد. او در روز یکشنبه 28 خرداد ماه در یک سانحه رانندگی تصادف شدیدی داشت. و جان خود را از دست داد، سایت ورزشی این مصیبت وارده را به جامعه بسکتبال کشور و خانواده این عزیز تسلیت عرض می کند. تصادف بسیار وحشتناکی داشتند که ترنم به دلیل شدت برخورد جان باخت.

تصادف مرگبار دختر بسکتبالیست ایران

خانم جوان بسکتبالیست با دو شخص دیگر در ماشین حضور داشتند که خوشبختانه آن دو نفر سالم ماندند و ماشین به صورت شاخ به شاخ با کامیون برخورد داشت و باعث انحراف و از دست رفتن تعادل هر دو خودرو شد. در این تصادف مرگبار خودرو پراید ترنم خانم تقریبا به یک آهن تیکه تبدیل شد. متاسفانه در این سانحه فقط ترنم خانم فوت کرد و خوشبختانه بقیه سرنشینان زنده ماندن و خواهر زنده یاد مصدومیت پیدا کرد و به بیمارستان منتقل شد. عکس هایی از صحنه دلخراش تصادف ترنم شاهین زاده منتشر شد که نشان می دهد. ماشین او با یک دستگاه کامیون از روبرو برخورد داشته است. دختر جوان بسکتبالیست ایرانی در فاصله 10 روز مانده به تولد 22 سالگی خودش دچار این ضایعه تلخ شد. ستاره خوش آتیه و جوان و بازیکن خوش تکنیک تیم پالایش نفت آبادان در لیگ برتر بانوان بود.

تصادف مرگبار دختر بسکتبالیست ایران تصادف مرگبار دختر بسکتبالیست ایران تصادف مرگبار دختر بسکتبالیست ایران

mohamadnd
19 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *