بایرن ظاهرا با یک انتقال غافلگیرکننده روبرو است

بایرن ظاهرا با یک انتقال غافلگیرکننده روبرو است.طبق گزارش ها، باشگاه بایرن مونیخ در آستانه امضای یک انتقال شگفت انگیز است و برایان ساراگوسا. وینگر اسپانیایی از گرانادا به این باشگاه ملحق می شود. این خبر ابتدا توسط برنامه تلویزیونی اسپانیایی “El Chiringuito de Jugones” گزارش شد و بعداً توسط رسانه های مختلف از جمله فابریزیو رومانو، منبع انتقال ایتالیایی و “اسکای” تایید شد.

بایرن ظاهرا با یک انتقال غافلگیرکننده روبرو است

انتظار می رود برایان ساراگوسا

بایرن ظاهرا با یک انتقال غافلگیرکننده روبرو است
بایرن ظاهرا با یک انتقال غافلگیرکننده روبرو است

بازیکن 22 ساله اسپانیایی، قراردادی 4 ساله با غول های آلمانی امضا کند. ظاهراً بایرن مونیخ بند آزادسازی 15 میلیون یورویی برای خدمات این وینگر پرداخت می کند. با این حال، ساراگوسا به جای پیوستن در پنجره نقل و انتقالات زمستانی آیند. در تابستان به مونیخ خواهد رفت.

ساراگوسا با افزودن جذابیت به این انتقال. پیش از این به بستن قرارداد با رقیب بوندسلیگا RB Laipzig نزدیک بود. در آنجا، او به عنوان جایگزینی برای امیل فورسبرگ باتجربه مورد توجه قرار گرفت. با این حال، کریستوف فروند، مدیر ورزشی. مسئولیت رسیدگی به پرونده را بر عهده گرفت و با موفقیت ساراگوسا را برای بایرن تضمین کرد.

ساراگوسا

قبلاً با انجام اولین بازی خود برای تیم ملی اسپانیا در ماه اکتبر پتانسیل خود را نشان داد. او با 51 بازی رسمی برای گرانادا، 10 گل و سه پاس گل به ثمر رساند.

با وجود تامین امنیت ساراگوسا، نیازهای قریب الوقوع فهرست بایرن برطرف نشد. باشگاه به طور فعال به دنبال تقویت زمستانی است. به ویژه یک مدافع همه کاره که بتواند هم پست دفاع مرکزی و هم سمت راست را پوشش دهد. مربی توماس توخل نیز علاقه مند به اضافه کردن یک هافبک دفاعی به تیم است.

نامزدهای متعددی با این سمت‌ها مرتبط شد. اگرچه هنوز یک نامزد پیشتاز آشکار ظاهر نشد.

برای فصل پیش رو
برای فصل پیش رو

برای فصل پیش رو

 بایرن مونیخ با نستوری ایرانکوندا بازیکن جوان استرالیایی نیز قرارداد امضا کرد. این بازیکن 17 ساله در حال حاضر قرار است با تیم های جوانان باشگاه شروع کند.

Hesam
8 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *