توضیحات کریمی درباره نحوه جدایی ساپینتو

توضیحات کریمی درباره نحوه جدایی ساپینتو،اخیرا در گفت و گو با حجت کریمی، سرپرست باشگاه استقلال، صحبت های جنجالی درباره ریکاردو ساپینتو سرمربی سابق این تیم مطرح شد. کریمی ساپینتو را به فریبکاری متهم کرد و باخت آنها در دربی را ناشی از عملکرد این مربی دانست. مدیر رویدادهایی را که در دوران تصدی ساپینتو و عواقب بعدی رخ داد روشن کرد.

توضیحات درباره ساپینتو
توضیحات درباره ساپینتو

خروج ساپینتو و دروغ های ادعایی

کریمی در این مصاحبه با ابراز ناامیدی از جدایی ساپینتو مدعی شد که مربی درباره دلایل جدایی اش دروغ گفته است. به گفته کریمی، ساپینتو با بیان اینکه خواهان افزایش 15 درصدی قراردادش است، درخواست افزایش قرارداد کرده بود. با این حال کریمی فاش کرد که تقاضای واقعی شامل افزایش 20 درصدی قرارداد برای فصل بعد است. مدیر بازیگری، ساپینتو را به عدم صداقت متهم کرد و از تبادل ایمیل به عنوان مدرکی مبنی بر دروغگویی مربی نام برد.

اختلافات قراردادی و مطالبات مالی

کریمی در ادامه جزئیاتی از جنبه های مالی قرارداد ساپینتو را فاش کرد. قرارداد اولیه این مربی 650 هزار یورو بود که قرار شد برای فصل بعد به 750 هزار یورو افزایش یابد. ظاهراً ساپینتو 200 هزار یورو اضافی درخواست کرده است تا قرارداد خود را به یک میلیون یورو برساند. این مدیر هزینه های بیش از حد مرتبط با خواسته های ساپینتو از جمله افزایش قابل توجه دستیاران مربی و همچنین هزینه های مربوط به سفر و اقامت را برجسته کرد.

تاکتیک های فشار و وعده های محقق نشده

کریمی مدعی شد که ساپینتو با درگیر کردن هواداران در این شرایط سعی کرده به باشگاه فشار بیاورد. سرمربی در مورد چالش هایی که با آن روبرو بود صحبت کرد، از جمله اصرار ساپینتو برای یک قرارداد دو یا سه ساله. کریمی همچنین به موضوع تاخیر در پرداخت به بازیکنان خارجی پرداخت و پیشنهاد کرد که پرداخت های ساپینتو نیز عقب مانده است. کریمی از عمل نکردن ساپینتو به وعده خود برای بازگشت به ایران ابراز ناامیدی کرد.

گزارشات ساپینتو
گزارشات ساپینتو

سوء ظن پیرامون استخدام سریع ساپینتو

کریمی در مورد شرایطی که ساپینتو مدت کوتاهی پس از جدایی از استقلال به مربیگری جدید دست یافت، پرسش هایی را مطرح کرد. او فاش کرد که بیش از 100 رزومه مربی برای این باشگاه ارسال شده است که نشان دهنده تقاضای زیاد برای همکاری با استقلال است. این مربی عجیب دید که ساپینتو توانست در عرض چند روز یک تیم جدید پیدا کند، در حالی که سایر مربیان در تلاش برای استخدام بودند. کریمی اشاره کرد که ممکن است عوامل نامعلومی در بازی وجود داشته باشد که به کارگیری سریع ساپینتو را تسهیل کرده است.

باخت دربی و فراخوان حرفه ای گری

کریمی تاکید کرد که از نظر او باخت این تیم در دربی در نهایت به ساپینتو مربوط می شود. او مدعی شد که این احساس را با آقای لوپز در میان گذاشته است و به توافق بیشتر در مورد این موضوع اشاره می کند. کریمی از پرداختن به جزئیات خودداری کرد اما بر تاثیر جدایی ساپینتو بر روحیه و عملکرد تیم تاکید کرد. علاوه بر این، این مدیر بر لزوم حرفه ای بودن در عملکرد فوتبال استقلال تاکید کرد و ساعات اولیه تمرین سایر تیم ها را با جلسات بعد از ظهر استقلال مقایسه کرد.

نتیجه

توضیحات کریمی درباره نحوه جدایی ساپینتو،گفتگوی جنجالی حجت کریمی سرپرست باشگاه استقلال گلایه وی از ریکاردو ساپینتو سرمربی سابق این تیم را فاش کرد. اتهامات فریبکاری، اختلافات قراردادی، مطالبات مالی و شرایط مشکوک پیرامون استخدام مجدد سریع ساپینتو آشکار شد. سرمربی باخت این تیم در دربی را مدیون ساپینتو دانست و بر اهمیت حرفه ای بودن در عملکرد باشگاه تاکید کرد. عواقب خروج ساپینتو نگرانی های طولانی مدتی را بر جای گذاشت

توضیحات کریمی
توضیحات کریمی

احساس نارضایتی در باشگاه استقلال

ذکر این نکته حائز اهمیت است که این اظهارات نمایانگر دیدگاه حجت کریمی، سرپرست باشگاه استقلال است و ممکن است کل تصویر را منعکس نکند و یا مورد حمایت همه طرف های درگیر باشد. با این حال، آنها بینش هایی را در مورد مناقشات و اختلافات ادعایی پیرامون دوران مربیگری ریکاردو ساپینتو در باشگاه ارائه می دهند.

اتهامات کریمی مبنی بر فریب ساپینتو، مطالبات مالی و تاکتیک های فشار، اتهاماتی جدی است که نیازمند بررسی و شفاف سازی بیشتر است.

همانطور که این داستان در حال گسترش است.  از جمله خود ساپینتو، برای به دست آوردن درک جامعی از اتفاقاتی که در دوران تصدی او در باشگاه استقلال رخ داد ضروری خواهد بود. تنها با تمام حقایق و دیدگاه ها می توان ارزیابی دقیق تری از تاثیر ساپینتو بر تیم و تیم داشت

Hesam
24 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *