8 بازیکن آینده دار لیگ برتر

8 بازیکن آینده دار لیگ برتر.فصل 2022-23 لیگ برتر شاهد عملکرد قابل توجهی از بازیکنان در باشگاه های مختلف بود. در حالی که منچسترسیتی با پنجمین عنوان قهرمانی خود در شش سال گذشته بر لیگ برتری داشت، چندین ستاره دیگر از تیم های مختلف مهارت های خود را به نمایش گذاشتند و تاثیر قابل توجهی گذاشتند. در این مقاله 21 بازیکن برتر لیگ برتر فصل 23-2022 از جمله مارکوس رشفورد و کوین دی بروین را که با عملکرد استثنایی خود برجسته شده اند، رتبه بندی می کنیم.

 

جولینتون (نیوکاسل):

جولینتون
جولینتون

اولین نفر در لیست 8 بازیکن آینده دار لیگ برتر.با تعجب بسیاری،به یک بازیکن حیاتی برای نیوکاسل تحت مدیریت ادی هاو تبدیل شد. انرژی. پرخاشگری و اخلاق کاری او از خط میانی نقش مهمی در کمک به نیوکاسل برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان برای اولین بار در بیش از 20 سال داشت. جولینتون علیرغم امضای قرارداد به عنوان یک مهاجم، در نقش عمیق‌تر خود عالی بود و مورد علاقه طرفداران قرار گرفت.

ناتان آکه (منچستر سیتی):

زمانی که منچسترسیتی ناتان آکه را از بورنموث به مبلغ بیش از 40 میلیون پوند (50 میلیون دلار) به خدمت گرفت، برخی از ابروها بالا رفت. با این حال، آکه ثابت کرده است که یک خرید عالی برای تیم پپ گواردیولا است. تطبیق پذیری او برای بازی در دفاع کناری و دفاع میانی، او را به بازیکنی کلیدی در سیستم سیتی تبدیل کرد و او را به عنوان یک جایگاه ثابت در تیم ملی هلند نیز به ارمغان آورد.

ناتان آکه
ناتان آکه

سون باتمن (نیوکاسل):

یکی دیگر از مدافعان هلندی، سون باتمن، از تابستان گذشته که از لیل آمد، تأثیر متحول کننده ای بر ثروت نیوکاسل داشت. همکاری او با فابیان شار باعث شد تا نیوکاسل به دومین رکورد برتر دفاعی در لیگ برتر ببالد. با تنها 23 سال سن، پتانسیل باتمن برای تبدیل شدن به یکی از بهترین مدافعان جهان مشهود است.

سولی مارس (برایتون):

علیرغم جذب جهانی برایتون، سولی مارچ، که در سال 2011 از غیر لیگ Lewes قرارداد امضا کرد، یکی از ثابت‌ترین بازیگران آنها در این فصل بوده است. تحویل مارس، مهارت های دریبل زدن، و چشم در برابر هدف از ویژگی های برجسته بود. او با هفت گل و ده پاس گل از پست جناح راست خود، توجه گرت ساوتگیت، سرمربی تیم ملی انگلیس را به خود جلب کرد.

کالوم ویلسون (نیوکاسل):

کالوم ویلسون با زدن 18 گل بهترین گلزن این فصل نیوکاسل بود. ویلسون پس از اجرای عالی تحت هدایت ادی هاو در بورنموث. به فرم چشمگیر خود در تاین ساید ادامه داد. با رهبری موثر خط، او به عنوان یکی از رهبران تیم هاو ظاهر شد و نقش مهمی در راهیابی نیوکاسل در لیگ قهرمانان داشت.

کائورو میتوما (برایتون):

کائورو میتوما فصل را به عنوان یک ناشناخته مجازی آغاز کرد اما به یکی از هیجان انگیزترین و تعیین کننده ترین بازیکنان لیگ تبدیل شد. سرعت، مهارت. تعادل و توانایی گلزنی این ملی پوش ژاپنی توجه باشگاه هایی را به خود جلب کرده است که به دنبال کسب خدمات او هستند. بازیکنان باسابقه لیگ برتر مانند ترنت الکساندر-آرنولد، بن وایت و ریس جیمز استعدادهای میتوما را می شناسند.

گرانیت ژاکا
گرانیت ژاکا

گرانیت ژاکا (آرسنال):

چرخش قابل توجه گرانیت ژاکا در آرسنال تحت هدایت میکل آرتتا یکی از نکات برجسته فصل بود. بازی‌های ژاکا و همکاری با توماس پارتی که زمانی هدف انتقاد هواداران قرار می‌گرفت، در شروع قدرتمند آرسنال مؤثر بود. اگرچه توپچی‌ها تا پایان شکست خوردند. احیای ژاکا او را برای هواداران محبوب کرده است و خروج مورد انتظار او در تابستان امسال مایه ماتم است.

برونو گیمارش (نیوکاسل):

خرید برونو گیمارش توسط نیوکاسل به مبلغ 40 میلیون پوند (50 میلیون دلار) از لیون در ژانویه 2022 ثابت شده است که یک سرمایه گذاری عالی است. صنعت بی وقفه، پاس های هوشمندانه و توانایی این هافبک برزیلی برای پیروزی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *