رقابت پاریس، سیتی و بایرن برای کیمیچ

رقابت پاریس، سیتی و بایرن برای کیمیچ.جاشوا کیمیچ. استاد همه کاره بایرن مونیخ.  یکی از محورهای بحث های جاری نقل و انتقالات تبدیل شد. در سن 28 سالگی، مهارت فوتبالی کیمیچ با زمان مخالفت می کند و او را به کالایی مورد تقاضا در دنیای فوتبال تبدیل می کند. تطبیق پذیری او در پست های مختلف زمین او را ضروری کرد. به عنوان یک دفاع کناری، هافبک مرکزی یا در نقش های همیشه در حال تکامل بازی مدرن عمل می کند.

رقابت پاریس، سیتی و بایرن برای کیمیچ

علیرغم اینکه کلید اصلی بایرن مونیخ است

رقابت پاریس، سیتی و بایرن برای کیمیچ
رقابت پاریس، سیتی و بایرن برای کیمیچ

شایعات حاکی از آن است که کیمیچ به دلیل شرایط قراردادش ممکن است در حال انتقال باشد. قرارداد فعلی او در سال 2025 منقضی می شود و امکان معامله با قیمت پایین را در پنجره نقل و انتقالات ژانویه آینده یا در تابستان باز می کند. این بلاتکلیفی علاقه دو غول فوتبال – منچسترسیتی و پاری سن ژرمن (PSG) را برانگیخت.

پپ گواردیولا که قبلا کیمیخ را در طی سال های 2015 تا 2016 در بایرن مونیخ هدایت می کرد. برای این بازیکن آلمانی احترام زیادی قائل است. کیمیچ نیز این احساس را متقابلاً انجام داد و بازی زیر نظر گواردیولا را “تجربه ای باورنکردنی” توصیف کرد. این تحسین باعث علاقه منچسترسیتی برای جلب خدمات این هافبک با استعداد شد.

 پاری سن ژرمن نیز

 پاری سن ژرمن نیز
پاری سن ژرمن نیز

با درک ویژگی های ارزشمندی که کیمیچ می تواند در خط هافبک خود به ارمغان بیاورد. وارد میدان می شود. باشگاه فرانسوی بلوغ. استعداد استثنایی خونسردی و توانایی های کنترل بازی کیمیچ را برای تیم خود مناسب می بیند و جنگ پیشنهادی احتمالی با منچسترسیتی را شعله ور می کند.

در دسترس بودن قریب‌الوقوع امضای کیمیچ. زمینه را برای آنچه که می‌تواند درگیری شدیدی در میان باشگاه‌های رده‌بالایی باشد که برای خرید او رقابت می‌کنند. بایرن مونیخ با چشم انداز احتمالی از دست دادن یک بازیکن کلیدی مواجه است که یادآور خاطرات جدایی یکی دیگر از چهره های تاثیرگذار، تونی کروس، در گذشت.

همانطور که حماسه نقل و انتقالات آشکار می شود

دنیای فوتبال با نفس بند آمده به تماشای آن می نشیند و پیش بینی می کند که فصل بعدی جاشوا کیمیچ در کجا آشکار شود. آیا بار دیگر در ورزشگاه اتحاد تحت هدایت پپ گواردیولا خواهد بود یا جذابیت پاریس و جاه طلبی های پاری سن ژرمن او را تحت تاثیر قرار خواهد داد؟ فقط زمان مقصد این هنرپیشه فوق‌العاده با استعداد فوتبال را آشکار خواهد کرد.

Hesam
10 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *