عصبانیت سرمربی گالاتاسرای از بایرن

عصبانیت سرمربی گالاتاسرای از بایرن.نارضایتی در حال جوشیدن در کمپ گالاتاسرای اکنون آشکار است و مربی آنها اوکان بوروک پس از بن بست غیرمنتظره بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا در هفته گذشته مقابل اف سی کپنهاگ ابراز نارضایتی کرد. بی جهت، عصبانیت ها نسبت به آنچه که به عنوان یک عملکرد نیمه دلسوز توسط غول های باواریایی تلقی می شود، شعله ور شد.

عصبانیت سرمربی گالاتاسرای از بایرن

تساوی بدون گل بایرن در پنجمین بازی گروهی

عصبانیت سرمربی گالاتاسرای از بایرن
عصبانیت سرمربی گالاتاسرای از بایرن

علیرغم کسب سهمیه زودهنگام در مرحله حذفی به عنوان رهبر گروه. استانداردهای بالای معمول آنها را زیر پا گذاشت و منجر به اتهاماتی از سوی اردوگاه ترکیه به عدم یکپارچگی رقابتی شد.

خشم گالاتاسرای کارگردان بایرن مدیریت است

اوکان بوروک با ابراز نارضایتی از قهرمانان بوندسلیگا و به طور ضمنی اشاره ای به کاهش احتمالی بازی کرد، گفت: «در زمانی که هر امتیاز مهم است. دیدن بایرن که آشکارا تیمش را می چرخاند و با رفتاری آرام به بازی نزدیک می شود، ناامیدکننده بود.

از دیدگاه گالاتاسرای، آنها این را امتیازی ناعادلانه می دانند که به سایر تیم های گروه که برای صعود معتبر در لیگ قهرمانان اروپا رقابت می کنند.

تحول آشکار بایرن با توخل

تحول آشکار بایرن با توخل
تحول آشکار بایرن با توخل

بایرن، تحت مدیریت توماس توخل، تسلط آماری را نشان داد – شوت‌ها، سانترها، دریبل‌ها و مالکیت توپ بیشتر. با این وجود، اظهارات بوروک نشان می دهد که شدت و تمایل قهرمانان آلمانی برتری آماری آنها را نشان نمی دهد.

در حالی که تعهد بایرن زیر سوال رفت. ترکیب آنها به دلیل شرایط غیرقابل اجتناب به طور قابل توجهی تغییر کرد و چهره های بزرگی مانند آلفونسو دیویس، رافائل گوئریرو، توماس مولر و ماتیس تل برای هم تیمی های مصدوم یا ناخوشایند وارد میدان شدند.

جنجال با تماس های رسمی

جنجال با تماس های رسمی
جنجال با تماس های رسمی

خطرات با حضور داور فرانسوی استفانی فراپارت بیشتر شد. که بایرن را به خاطر آنچه که به نظر می رسید فشار بر توماس مولر کهنه کار پنالتی می کرد. رد کرد. این اتفاق به لیست فزاینده ای از تصمیمات بحث برانگیز که بایرن مجبور شد در این فصل با آنها دست و پنجه نرم کند اضافه می کند.

جاه طلبی های ثبت نشده

در میان تبادل آتشین کلمات و جنجال ها، بایرن نیز فرصت را از دست داد تا برد قابل توجه خود را در مرحله گروهی متوالی در این رقابت ها افزایش دهد.

بدون شک از هر دو کمپ با ادامه این پیامدها چیزهای بیشتری به دست خواهد آمد. با نظارت یوفا بر تمام زوایای رقابت لیگ، بررسی و تحلیل بیشتر در هفته های آینده رایج خواهد بود.

Hesam
5 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *