ورزشی

عروسی جورجینا و رونالدو در راه است؟

عروسی جورجینا و رونالدو در راه است؟

رونالدو به همراه پارتنرش جورجینا رودریگس یکی از معروف ترین زوج های فوتبالی دنیا هستند که زندگی خود را بدون ازدواج پیش می برند. این دو چهره مشهور دنیا بدون ازدواج دارای چندین فرزند هستند و هنوز به طور رسمی باهم ازدواج رسمی انجام نداده اند. ازدواج این دو زوج احتمال دارد هر زمانی برگزار شود. فوتبالیست معروف پرتغال بیان داشت احتمالا در ماه های آینده ازدواج من و جورجی رسمی شود. به نظر شما عروسی جورجینا و رونالدو در راه است؟ در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید.

 

ازدواج کریس رونالدو با جورجینا:

کریس رونالدو و جورجینا جزو زوج های معروف دنیا هستند که هنوز رسما ازدواج نکرده اند. کریستیانو دراین باره گفت: 1000 درصد مطمئنم که عروسی ممکن است در ماه های آینده رسما برگزار شود. جورجینا و شریک زندگی اش جدیدا تولد همدیگر را در دبی جشن گرفتند و همدیگر را سوپرایز کرده اند. حتی جورجینا در مستند نتفلیکس با نام “من جورجینا هستم” اعتراف نمود که هر وقت رونالدو به او پیشنهاد ازدواج دهد، به او بله خواهد گفت. رونالدو در حال حاضر 5 فرزند دارد.

عروسی جورجینا و رونالدو در راه است؟

بازیکن 37 ساله تیم ملی پرتغال به همراه شریک زندگی اش و 5 فرزندش بعد از امضاء قرارداد 2/5 ساله با مبلغ 200 میلیون یورو در سال وارد کشور عربستان سعودی شد. اقامت کریس در کشور مذهبی عربستان جنجال های زیادی برا برای ایشان به وجود می آورد. چون رونالدو با جورجینا هنوز ازدواج رسمی نکرده اند و به صورت ازدواج سفید در زیر سقف زندگی می کنند و این در دین اسلام حرام است. البته مقامات عربستان در این گونه موارد شروع به چشم پوشی در این باره می کنند.

عروسی جورجینا و رونالدو در راه است؟

آیا رونالدو و جورجینا ازدواج می‌کنند؟

ستاره پرتغالی قبلا نیز اشاره نمود که قصد دارد با جورجینا ازدواج نماید ولی تاریخ ازدواجشان مشخص نیست. کریستیانو در ماه نوامبر مصاحبه ای با پیرز مورگان داشت و گفت: الان به این مورد فکر نمی کنم اما در آینده اینکار را انجام خواهم داد و هم من و همسرم لیاقتش را داریم. فعلا در برنامه هایم نیست و در آینده می خواهم با او ازدواج کنم.

عروسی جورجینا و رونالدو در راه است؟

آیا کریستیانو و جورجینا عاشق همدیگر هستند؟

جورجینا و معشوقه اش عکس های جذاب و پرشوری را زیر نور چراغ های دبی اشتراک گذاشت و کریستیانو یک سوپرایز ویژه برای خانمش داشت تا برج خلیفه را با چهره و کلیپ هایی جذاب از شریک آینده زندگی اش یعنی جورجینا روشن نماید. کریستیانو یک دسته گل رز قرمز بزرگ را به همسر آینده اش هدیه داد. البته جورجینا در یک برهه فاش کرد که قبل ها – پس از سکته مغزی پدرش، برای مدت کوتاهی از دیدن کریستیانو خودداری کرده است.

عروسی جورجینا و رونالدو در راه است؟

این زوج اولین بار همدیگر را در فروشگاه گوچی ملاقات کردند. جورجینا به رونالدو در کارهای خرید کمک می کرد و همین باعث آشنایی دو نفر باهم شد. او هنگام صحبت در سریال جدیدش در نتفلیکس، من جورجینا هستم، فاش کرد که این زوج در چند رویداد با هم شرکت کردند اما پس از آن که پدرش بیمار شد، جورجینا “غمگین و غایب” شد. به همین خاطر آنها برای مدتی صحبت نکردند.

البته فعلا خبری از ازدواج این دو سلبریتی ورزشی نیست و باید ببینیم که آیا 2023 یا 2024 عروسی جورجینا و رونالدو انجام می شود یا خیر؟ لطفا نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

خروج از نسخه موبایل