جورجینا پسر رونالدو را بازیگر کرد

پسر کوچکتر رونالدو و جورجینا بنام متئو علاقه زیادی به فوتبال دارد. اما در کنار این رشته ورزشی به هنرهای دیگر نظیر بازیگری نیز علاقه مند است. به نظر می رسد متئو پسر کریس اسطوره فوتبال پرتغال به سمت بازیگری رفته است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. جورجینا پسر رونالدو را بازیگر کرد.

جورجینا پسر رونالدو را بازیگر کرد

به گزارش سایت ورزشی، 24 ساعت بعد از اینکه رونالدو و النصر در مقابل دربی ریاض الهلال شکست خورده اند. متئو اتفاقات جالبی را برای خانواده رونالدو رقم زد. النصر با نتیجه 3-0 در مقابل الهلال عربستان شکست خورد. بر اساس ویدیویی که جورجینا در اینستاگرام خودش منتشر کرده است نشان می دهد پسر آنها تمایل دارد به سمت بازیگری و هنر برود. شب قبل نیز او در یک نمایش کوتاه در ریاض لحظات کوتاه به روی صحنه رفت. بازیگری نیز یکی از بهترین شغل های دنیا است که افراد باید نقش خود را به بهترین نحو انجام دهند. جورجینا و رونالدو هردو جزو چهره های مطرح دنیا هستند. که فالوورهای زیادی دارند و همین موضوع باعث شده تا پسرک آنها از این فرصت استفاده کند. و به دنیای جدیدی هنری وارد شود.

جورجینا پسر رونالدو را بازیگر کرد

متئو دیشب در یکی از نمایش های شهر ریاض عربستان حضور دات. او به عنوان بخشی از این فعالیت هنری قرار داشت. جالب اینجا بود که این پسر با پیراهن النصر در نمایش شهر ریاض حاضر شده بود. تیمی که پدرش از ابتدای امسال در آن حضور داشت. البته پسر بزرگ آنها یعنی کریستیانو جونیور تصمیم گرفت راه پدر را پیش برود و در زمینه فوتبال کار نماید. کریستیانو جونیور در حال حاضر در تیم های پایه باشگاه النصر عربستان فعالیت دارد. و چند ماه بعد از انتقال رونالدو بزرگ به عربستان به این باشگاه پیوسته است. به نظر شما آیا پسر بزرگ می تواند راه پدر را طی کند و جزو ستاره های مطرح اروپا و جهان فوتبال شود؟

هدیه ی جالب رونالدو برای جورجینا، دستگاه بامیه ساز

mohamadnd
3 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *