عمل زیبایی جورجینا رودریگز

جورجینا رودریگز و کریستیانو رونالدو از سال 2016 باهم در رابطه عاشقانه هستند و البته فعلا هنوز رسما ازدواج نکرده اند. جورجینا در فروشگاه گوچی مادرید با ایشان آشنا شد. علت عمل زیبایی جورجینا رودریگز چیست و او چند بار عمل کرده است؟ در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید تا با این موضوع آشنا شوید.

 

عمل جراحی زیبایی همسر کریس رونالدو:

همسر رونالدو جزو چهره های جذاب و زیبا و خوش استایل ورزشکاران به حساب می آید. عکس هایی از جورجینا منتشر شده که نشان می دهد. چهره اش قبل از آشنایی با رونالدو تغییرات زیادی داشت. تغییرات چشمگیری که جورجینا در سال های اخیرداشت نشان می دهد او عمل زیبایی متعددی انجام داده است. بدن و چهره و لب ها و پروتز او نشان می دهد او از جمله مدلینگ هایی است که به فکر استایل و زیبایی و ظاهر خودش به شدت اهمیت می دهد.

عمل زیبایی جورجینا رودریگز

خبرگزاری ها و رسانه های اجتماعی عکس هایی از او منتشر کردند. که نشان داد جورجینا عمل های زیبای متعددی روی صورتش انجام داده است. عکس های قدیمی او تمامی شبهات را پایان می دهد. جراحی بینی ، پروتز سینه ، پر کنندگی صورت، لیفت باسن برزیلی ، بوتاکس از جمله عمل های زیبایی بود که انجام داده است. چانه همسر رونالدو نیز جراحی پلاستیک شده است.

عمل زیبایی جورجینا رودریگز عمل زیبایی جورجینا رودریگز

دلیل عمل زیبایی جورجینا رودریگز

عکس های قدیمی جورجینا همسر 27 ساله رونالدو چهره کاملا متفاوت تری نسبت به حال حاضرش دارد. جورجینا رودریگز همسر رونالدو از مادر اسپانیایی و پدر آرژانتینی به دنیا آمد و تنها یک خواهر بنام ایوانا دارد. گالاردو که اسمش در این روزها به لطف اظهار نظرهایش درباره جورجینا بر سر زبان ها افتاد در یک پست انتقادی از همسر کریستیانو رونالدو پرداخت. او ادعا کرد که این همسر بازیکن معروف فوتبال جراحی زیبایی می کند تا خودش را شبیه کیم کارداشیان بنماید. کارداشیان یکی از مشهورترین سلبریتی‌های آمریکایی است که مدت کوتاهی نیز با کریستیانو رونالدو در ارتباط بود.

عمل زیبایی جورجینا رودریگز عمل زیبایی جورجینا رودریگز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *