جورجینا رودریگز در حال ورزش

جورجینا رودریگز همسر کریس رونالدو تمرینات عجیب و غریبی را در ورزش انجام می دهد. و همیشه به سلامت فیزیک و اندام خودش اهمیت داده است. عکس های زیادی از او در حال ورزش کردن در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی انتشار می یابد. رونالدو نیز همیشه تعهد زیادی به تمرینات ورزشی دارد. جورجینا رودریگز در حال ورزش کردن در اینستاگرام و سایت های معتبر جهانی دیده شده است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید.

 

جورجینا رودریگز در حال ورزش

قطعا جورجینا رودریگز بعد از آشنایی با رونالدو از مسیر ورزشی او تبعیت گرفته و تمریناتش را زیر نظر داشته که خودش علاقه مند به انجام این حرکات فیزیکی و جذاب برای اندام بدنی اش شده است. اینفلوئنسر و مدل اینستاگرام متولد آرژانتین با رونالدو و فرزندانش به کشور عربستان سعودی رفت. با اینکه کشور عربستان زیاد مد نظر خانواده رونالدو نبوده است اما جورجینا همیشه در هر حال سر خود را گرم می کند. دختر 29 ساله بخش هایی از زندگی خودش را به برنامه تناسب اندام شخصی و تمرینات خاص با پوشش متفاوت در عربستان پیش گرفته است.

سبک و استایل خاص این خانم و ورزش و تناسب اندام و رقص همیشه مورد توجه مردم جهان قرار داشته است. با توجه به رفتارها و لباس ها و پوشش های زننده رودریگز با بخش بزرگی از جامعه سنتی عربستان در تضاد بوده است. تمرینات بدنسازی با پوشش باز و لباس های یقه باز توجه رسانه های مختلف دنیا را به سوی خودش جذب نموده است. حتی جورجینا رودریگز در دوران قرنطینه کرونا نیز اعلام نمود به همراه همسرش ورزش می کرد و اما خجالتی بوده است و همیشه از او نکات جدید یاد گرفت.

جورجینا رودریگز در حال ورزش

نامزد رونالدو: خجالت می‌کشم پیش کریستیانو ورزش کنم

رونالدو بهترین بازیکن جهان همیشه در بهترین حالت فیزیکی با بدن و استایل و قد فوق العاده قرار دارد. همیشه بدن ورزشکاری کریس زبانزد خاص و عام می باشد. جورجینا نیز از این مسئله الهام گرفته و ورزش کردن کنار رونالدو با آن فیزیک خاص او را تحت فشار قرار می داده است. جورجینا به مجله Women’s Health  گفته: باید بگویم که تا چه اندازه از تمرین کردن با کریستیانو خجالت زده می‌شوم. تصور کنید باید با او ورزش کنید!

او در ادامه گفت: قبلا عادت داشتم وقتی به باشگاه می رفت و من در خانه ورزش می کردم تا وقتی ورزشمان تمام شد زمان بیشتری کنار همدیگر و فرزندان داشتیم. اما بعدها متوجه شدم ورزش کردن با او می تواند بسیار لذت بخش باشد. او انگیزه و منبع الهام من در انجام ورزش است. رونالدو صبح و عصر ها ورزش می کند. او واقع ورزشکار نمونه و فوق العاده ای است که تا این اندازه بر روی عشق خودش یعنی فوتبال تمرکز داشت. شکی نیست که او بهتر از من تمرین می کند و یک ورزشکار حرفه ای تر است و هر روز از ایشان چیزهای جدیدی یاد می گیرم و بهترین معلم من در ورزش است.

جورجینا رودریگز در حال ورزش

مهم ترین ورزش های جورجینا

جورجینا رودریگز همسر کریس رونالدو بازیکن پرتغالی تیم النصر عربستان برای تناسب اندام و ورزش خودش برنامه و تغذیه خاص در نظر گرفته است. یک متخصص تغذیه برنامه عذایی خاصی برای نامزد رونالدو ارائه کرده است. بر اساس برنامه جورجینا باید مواد غذایی حاوی پروتئین که به عضله سازی کمک می کند استفاده نماید. مهم ترین ماده برای افزایش عضلات بدن استفاده از گلوتئوس می باشد. معمولا فست فود برای تناسب اندام مضر هستند.

مهم ترین حرکت های ورزشی جورجینا نیز اسکات است. در این حرکت فرد به سمت بالا پریده و هنگام فرود بر روی عضلات خود فشار می‌آورد. پس از اسکات، او کار با وزنه را آغاز می‌کند و بر روی پاشنه پای خود فشار می‌آورد. این ۲ حرکت مهم‌ترین حرکات ورزشی همسر رونالدو است. جورجینا برای حفاظت از پوست خود هم از ترکیبات خاصی استفاده می‌کند. ابتدا او با پوست پرتغال، پوست خود را ماساژ می‌دهد. پس از آن ترکیبی از جلبک‌های حاوی کافئین، روغن اسطوخدوس و سدر را به مدت ۳۰ تا ۴۰ دقیقه روی پوست خود قرار می‌دهد. معمولا این ترکیب ها گردش خون در بدن را افزایش میدهد و باعث شادابی پوست می گردد.

جورجینا رودریگز در حال ورزش

راز زیبایی اندام جورجینا رودریگز

جورجینا در زندگی اش به خانواده عشق زیادی می ورزد. اما عادت دارد همیشه ورزش کند. رونالدو و نامزدش مرتب در طول روز ورزش های مختلفی انجام می دهند. زوجی که باهم ورزش می کنند و در نهایت باهم می مانند و رابطه سالمی دارند. این دو در کنار هم بسیار خوشحال هستند و جورجینا رودریگز درباره راز بدن خوش فرم خودش صحبت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *