جورجینا رودریگز به دادگاه اسپانیا می رود

جورجینا رودریگز نامزد کریس رونالدو برای برگزاری یک دادگاه در اسپانیا راهی این کشور خواهد شد. جورجینا قصد دارد چند روز آینده در یک دادگاه رسمی حاضر شود. اگر می خواهید بدانید که چرا جورجینا رودریگز به دادگاه اسپانیا می رود ؟ در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

جورجینا رودریگز به دادگاه اسپانیا می رود

به گزارش سایت ورزشی ، جورجینا شریک زندگی کریستیانو رونالدو پایان این هفته برای شکایت از دو شبکه تلویزیونی به دلیل نقض حریم خصوصی و حمله به شخصیت او به دادگاه اسپانیا می رود. جورجینا از وقتی که سال 2016 با ستاره معروف دنیای فوتبال آشنا شد. جزو افراد معروف دنیا شناخته شد. و در فضای اینستاگرام نیز 50 میلیون فالوور دارد. در حال حاضر نیز در سریال Soy Georgina در شبکه نت فلیکس حضور دارد. او مدل و سفیر برند های معروف و موفق دنیا به حساب می آید. همسر رونالدو با دارایی 10 میلیون دلار مسیر موفقی را در کنار این فوتبالیست سپری کرده است. او در دو فصل سریال «من جورجینا هستم» حضور داشت. که به زندگی شخصی این مدل 29 ساله اسپانیایی آرژانتینی پرداخته است.

البته اینکار مانع از پخش مصاحبه های مختلف همکارها و دوستان و بستگانش که از شبکه های مختلف تلویزیونی در اسپانیا نشده است. افرادی که در اظهارات خود بر روی زندگی منفی گذشته همسر رونالدو تاکید داشتند. و به او برچسب هایی همچون منفعت طلب ، دختر بد و جوینده طلا زده بودند. حتی به پدرش نیز توهین نمودند. همچنین برخی از آنها ادعا نمودند. که مدل اسپانیایی از همان ابتدا می خواست میلیونر شود. و در رسیدن به اهداف خود هر کاری انجام می داد. و حتی ریشه های خودش را نیز یادش رفت.

جورجینا رودریگز به دادگاه اسپانیا می رود

احتمال شکایت جورجینا از حملات رسانه ای :

گزارشاتی که نشان می دهد. این حملات رسانه های در 2 سال قبل افکار و رفتار رودریگز و زندگی شخصی او را تحت تاثیر قرار داده است. زیرا خانم جورجینا قصد داشت تا درباره زندگی اش از سال 2017 به بعد مخصوصا پس از ملاقات با ستاره معروف پرتغالی صحبت نماید. رودریگز سال 2021 علیه دو شبکه تلویزیونی اسپانیایی ناشناس شکایت انجام داد. بر اساس گزارشات روزنامه ای بی سی اسپانیا سرانجام نیز در پایان همین هفته بر علیه شبکه‌ها در Pozuelo de Alarcon اسپانیا جلسه دادگاهی برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *