تفریح کودکانه جورجینا در شهربازی عربستان

جورجینا رودریگس همسر کریس رونالدو فوتبالیست مشهور دنیا است که این روزها در باشگاه النصر عربستان سعودی توپ می زند. تقریبا از ژانویه سال قبل رونالدو و خانواده اش به ریاض عربستان مهاجرت کردند تا در این باشگاه ادامه فوتبالش را سپری نماید. در ادامه سایت ورزشی با تفریح کودکانه جورجینا در شهربازی عربستان همراه ما باشید.

تفریح کودکانه جورجینا در شهربازی عربستان

به گزارش سایت ورزشی ، جورجینا رودریگز نامزد کریس رونالدو و مادر فرزندانش همیشه به تفریح و خوشگذرانی با بچه های خودش علاقه زیادی دارد. جورجینا شریک زندگی رونالدو روز قبل از فرزندان خودش با یک تفریح سرگرم کننده در ریاض پذیرایی کرد. ظاهرا این روزها نامزد کریس عکس هایی از خودش را در پایتخت عربستان در صفحه شخصی منتشر نمود. ستاره نت فلیکس در استوری اینستاگرام خود عکس هایی از فرزندانش در یک شهربازی سرپوشیده ریاض به اشتراک گذاشت.

تفریح کودکانه جورجینا در شهربازی عربستان

جورجینا رودریگس حالا ریاض را خانه دوم خودش می داند و روزهای خوشی را در کنار فرزندانش اوا ، ماتئو و آلانا سپری می کند و آنها را برای استفاده از وسایل شهر بازی به این مکان می برد. این چهره مشهور اینستاگرامی به تفریح و خوش گذرانی اهمیت زیادی می دهد و همیشه وقت زیادی را با فرزندانش سپری می کند. او تصویری از کوچکترین دخترش بنام بلا در زمان پیاده روی در مرکز خرید منتشر کرد که به عکس جورجیا در جلوی مغازه نگاه می انداخت. پوستی که یک تصویر کمپین بود که این مدل برای برند ایتالیایی Elisabetta Franchi گرفته بود.

جورجینا در اینستاگرام به زبان اسپانیایی نوشت: آن چشمانی که با آن به من نگاه می‌کنی، به زندگی من نور می‌بخشد. به نظر شما آیا جورجینا رودریگز بازهم در روزهای آینده با تصاویر جذاب در کشور عربستان هوادارنش را در اینستاگرام سوپرایز می کند؟ لطفا نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها بنویسید.

mohamadnd
28 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *