ورزشی

رابطه جورجینا با پسر رونالدو

رابطه جورجینا با پسر رونالدو

کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز دو زوج معروف ورزشی دنیا هستند که در کشور عربستان سعودی زندگی می کنند. رونالدو قبل از اینکه با جورجینا آشنا شود یک پسر بنام جونیور دارد. در این مطلب از سایت ورزشی به رابطه جورجینا با پسر رونالدو می پردازیم.

 

جورجینا و پسر کریس رونالدو:

کریستیانو جونیور پسر بزرگ رونالدو فوتبالیست معروف پرتغالی است که رابطه جالبی با جورجینا نامادری اش دارد. جورجینا در کشور عربستان سعودی در کنار رونالدو و فرزندانشان زندگی می کنند. آنها تلاش می کنند تا در این کشور مذهبی و عربی مخاطبین خود را در فضای مجازی حفظ نمایند. زن رونالدو تلاش می کند تا زندگی شخصی اش را در فضای مجازی اینستاگرام به اشتراک بگذارد. در بخش هایی از مستند «من جورجینا هستم». فرزند اول کریس رونالدو با نامادری اش شوخی می کند. در قسمت های اخیر این مستند رابطه عاطفی مستحکم کریستیانو جونیور و جورجینا را نشان داده است.

رابطه جورجینا با پسر رونالدو

در بحش اولی اپیزود ، کریستیانو جونیور پسر بزرگ رونالدو از تلفن همراه خودش به دوربین نگاه کرد. و می گوید: «جیو اینجاست، او دست و پا چلفتی ترین زنی است که در زندگی خود خواهید دید». حرف های پسر رونالدو ارتباط معنایی خاص و ویژه ای در این مستند داشت که در آن جورجینا در یک محراب نشسته و در حال گذاشتن شمع ها به طرز ناشیانه ای بود که با شعله شمع ها را سوزاند.

 

رابطه جورجینا با پسر رونالدو

فیلم هایی از جورجینا رودیگز نامزد رونالدو از صحنه ای که مادری کردن او برای جونیور را نشان می دهد که ظاهر و باطن نشان می دهد او با پسر بزرگ رونالدو رابط صمیمی و خوبی دارد. در مستند نتفلیکس من جورجینا هستم نیز تصاویری از ارتباط صمیمانه ای با پسر بزرگتر رونالدو را نشان می دهد. به نظر می رسد ارتباط خوب و عالی با آنها وجود دارد. جورجینا رودریگز اخیرا در یکی از پست های اینستاگرامش اعتراف نمود که تنها اوست که می تواند پسر رونالدو را بزند.

رابطه جورجینا با پسر رونالدو

در یک ویدیو ، کریستیانو رونالدو جونیور، در حال نوشتن چیزی روی کاغذ است که ناگهان برادر کوچکش متئو، به سمتش می آید و سعی می کند تا او را کتک بزند. جونیور سریع، به جورجینا شکایت کرده و می گوید:

 

 

و جورجینا جواب داد:

متئو، او را نزن. فقط من می‌توانم این کار را بکنم!

البته این بیشتر یک شوخی بانمک به نظر می رسد.

خروج از نسخه موبایل