افشاگری جورجینا از زندگی و کسب شهرت

همسر کریستیانو رونالدو در سال های ابتدایی زندگی اش کاملا معمولی بود. او یک زندگی در روستا را تجربه کرد، با فقر و بی پولی دست و پنجه نمود و حتی در یک برهه ای پدرش به جرم کوکائین به زندان افتاد و همیشه از آن روزها به عنوان تلخ ترین زمان ها یاد می کند. اما در ادامه سایت ورزشی افشاگری جورجینا از زندگی و کسب شهرت را می شنویم پس همراه ما باشید.

 

افشاگری جورجینا از زندگی و کسب شهرت

عکس های جدیدی از جورجینا رودریگز بر روی جلد یک مجله بین المللی عربستانی قرار گرفت. مجله هارپرز یکی از معتبرترین رسانه های مد در دنیا می باشد که حالا مدل آرژانتینی به سوژه اصلی عربستانی ها برای عکاسی تبدیل شد. این مجله در توضیح تصاویر جورجینا آورده است که آن‌ها را با الهام از گل رز و تلفیق فرهنگ محافظه‌کار «عربی‌» و روح «لاتین» این مدل آرژانتینی ساخته شده‌اند.

جورجینا همسر رونالدو در مصاحبه جدیدش با مجله هارپرز بازار عرب درباره تراژدی های زندگی و کانون توجه بودن صحبت کرد. او گفت: «شما هرگز از طریق رسانه‌های اجتماعی نمی‌تونید بفهمید که هرکس واقعا چه کسی هست. برای همین من سریال نتفلیکس رو درست کردم تا نگاهی اجمالی به زندگی‌ام و اینکه چه کسی هستم ارائه بدم؛ از زندگی حرفه‌ای‌ گرفته تا لحظات خصوصی که با خانواده و دوستانم به اشتراک می‌گذارم. من می‌خوام مردم با من و ماهیت من که پشت دوربین و خارج از شبکه‌های اجتماعی هستم آشنا بشن.»

افشاگری جورجینا از زندگی و کسب شهرت

ادامه سخنان جورجینا در مجله هارپرز:

سپس جورجینا در ادامه گفت: بنده بعد از چیزها و شهرت های که واقعا کوچک هستند از دست دادم. علاقه مند هستم تا بتوانم مثل مردم عادی بر روی یک نیمکت در خیابان بنشینم یا با فرزندان خود به پارک بروم. بدون اینکه مورد توجه افراد قرار بگیرم. علاقه مند هستم تا مردم از من به عنوان فردی که به ارزش های خود پایبند هستند. مهربان باشند و برای همه چیز در زندگی شکر گذاری کنیم.

جورجینا رودریگز با ثروت خالص ۱۲ میلیون دلاری و نزدیک به ۵۰ میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام و یک ریالتی شو در نتفلیکس، به سرعت تبدیل به یکی از زنان مورد بحث در جهان شد.

mohamadnd
16 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *