با سرمربی جدید استقلال آشنا شوید!

استقلال تهران در این فصل عملکرد ضعیفی داشت و همین باعث شد تا سرمربی پرتغالی خودش را برکنار کند. مسئولان باشگاه به دنبال انتخاب یک سرمربی جدید داخلی یا خارجی هستند. در ادامه سایت ورزشی با سرمربی جدید استقلال آشنا شوید! همچنین برای مشاهده جدیدترین اخبار ورزشی با ما همراه باشید.

 

اطلاعیه باشگاه آبی ها درباره سرمربی جدید

باشگاه استقلال در یک اطلاعیه درباره انتخاب سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال توضیحاتی ارائه داد. باشگاه استقلال قبلا اعلام نمود که در حال مذاکره با 4 مربی ایرانی و تعدادی مربی خارجی برای جانشینی ساپینتو است. آبی ها درباره روند مذاکره با گزینه های مربیگری آبی پوشان اعلام نمود: همان طور که سید حجت کریمی سرپرست مدیرعاملی باشگاه پیش از این اعلام کرده بود، مذاکرات فشرده و مستقیم برای انتخاب سرمربی استقلال ادامه یافته و به مرحله جدید رسیده است.

با بررسی دقیق سوابق ، رزومه ها و برنامه کاری برخی از مربیان ایرانی و خارجی در حال حاضر چهار مربی ایرانی و چند مربی خارجی مد نظر باشگاه قرار دارد. بررسی لازم توسط کمیته فنی در همین خصوص ادامه دارد. باشگاه استقلال بررسی نهایی را بر روی مربیان مد نظر خودش ادامه می دهد تا با دقت و سرعت بالا بهترین گزینه را انتخاب نماید.

با سرمربی جدید استقلال آشنا شوید!

با سرمربی جدید استقلال آشنا شوید!

اگرچه استقلال هفته قبل با آوردن یک مربی اسپانیایی به تهران برای نیمکت خود یک مانور تبلیغاتی انجام داد. اما حجت کریمی سرپرست باشگاه صبح روز جمعه اعلام نمود که قضیه حضور رامون لوپس در جمع آبی های پایتخت منتفی است. به این ترتیب شانس حضور سرمربی ایرانی مخصوصا جواد نکونام در جمع استقلالی ها به طور فزاینده ای در حال افزایش است. البته مواردی در این زمینه وجود دارد که باید به طور کامل حل شود و بعد از آن نکونام هدایت استقلال را برعهده بگیرد.

با سرمربی جدید استقلال آشنا شوید!

کمیته فنی باشگاه رای به حضور جواد داد و به نظر می رسد که یکی از مدیران سابق باشگاه استقلال نیز پیگیر شرایط نکونام است تا زمینه برای حضور او را روی نیمکت استقلال فراهم نماید. کاظم اولیایی مدیر عامل سابق آبی ها با این تیم سابقه قهرمانی در لیگ آزادگان و جام باشگاه های آسیا را دارد. این روزها به دنبال جذب نکونام است و تمام این موانع را رفع کرده تا زمینه سرمربی شدن کاپیتان سابق تیم ملی در جمع آبی ها فراهم شود. اگر نکونام استقلالی شود بدون شک مدیر عامل اسبق استقلال نقش مهمی در این زمینه ایفا کرد. آقا جواد سابقه قهرمانی در لیگ برتر تحت عنوان بازیکن آزاد را دارد و با آبی پوشان تا مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا پیش رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *