خیرونا – اتلتیکو

خیرونا – اتلتیکو.سال جدید دقیقاً در آغاز یک لذت واقعی فوتبالی در اختیار دارد: در 3 ژانویه 2024. تیم شگفت‌انگیز FC Girona با اتلتیکو مادرید در Estadi Municipal de Montilivi دیدار خواهد کرد. در حالی که خیرونا در تعطیلات زمستانی خود را در رده دوم جدول می بیند. اتلتیکو نیز با تنها یک مکان اما 7 امتیاز عقب است. یک دوئل هیجان انگیز در راه است، و ما پیش بینی ای را با شانس های مربوطه به شما ارائه خواهیم داد.

خیرونا – اتلتیکو

خیرونا – تازه وارد تاثیرگذار

رقابت: لالیگا، روز نوزدهم
رقابت: لالیگا، روز نوزدهم

تیم اف سی خیرونا نیم فصل اول نفس گیر بود. اگر آنها در آخرین بازی پشت سر بتیس سویا بدشانس بمانند.  غیر این صورت می توانند سال جدید را به عنوان رهبر لیگ آغاز کنند. پس از تعطیلات کوتاه کریسمس، آنها باید در مقابل تیم پایتخت که اخیراً سویا را در یک بازی تدارکاتی شکست داده اند. جایگاه خود را حفظ کنند.

اطلاعات بازی

تاریخ و زمان: 3 ژانویه 2024، ساعت 9:30 بعد از ظهر
محل برگزاری: Estadi Municipal de Montilivi، Girona
رقابت: لالیگا، روز نوزدهم

عملکرد شگفت انگیز خیرونا اغلب با عملکرد VfB اشتوتگارت در بوندس لیگا مقایسه می شود. با این حال، ژیرونیست‌ها با جمع‌آوری امتیازهای بسیار بیشتر از آنچه از نظر آماری انتظار می‌رود.پیش‌بینی‌های خود بر اساس امتیازات مورد انتظار (xPTS) دست می‌یابند. آنها اکنون با این چالش روبرو هستند که در مقابل اتلتیکو ثابت کنند که واقعا شایسته جایگاه خود در صدر هستند.

اتلتیکو – تهاجمی به عنوان یک برگ برنده

برگ برنده
برگ برنده

اتلتیکو در این فصل موقعیت هجومی بیشتری دارد و در حال حاضر سومین خط حمله برتر لیگ را دارد. با توجه به اینکه دیگو سیمئونه نسبت به سال های گذشته سبک هجومی تیمش را بیشتر کرد. آنها به خوبی می توانند خط دفاعی خیرونا را متزلزل کنند.

پیش بینی

حمله هر دو تیم نوید یک بازی با گل در هر دو طرف را می دهد. بنابراین، نکته “هر دو تیم امتیاز می گیرند” با ضریب 1.57 در bwin توصیه می شود.

نتیجه

یک دوئل هیجان انگیز در راه است که نه تنها به دلیل رتبه بندی در جدول. بلکه به دلیل تفاوت های ظریف تاکتیکی تیم ها جذاب است. شرط‌بندی‌ها خیرونا را یک برتری جزئی می‌دانند، اما نباید اتلتیکوی رو به رشد را دست‌کم گرفت. زیرا می‌تواند با یک برد فشار را بر روی دوم جدول افزایش دهد.

Hesam
2 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *