مخالفت گل محمدی با جذب مهاجم نکونام

یکی از بازیکنان مطرح لالیگایی که به تیم استقلال تهران آمده و هنوز مجوز رسمی بازی ندارد. مدیر عامل تیم پرسپولیس تاکید نمود که یحیی گل محمدی هیچ علاقه ای به جذب گوستاوو بلانکو ندارد. در ادامه سایت ورزشی با مخالفت گل محمدی با جذب مهاجم نکونام همراه شوید.

 

مخالفت گل محمدی با جذب مهاجم نکونام

به گزارش سایت ورزشی ، جواد نکونام بالاخره یکی از بازیکنان لالیگایی مد نظر خودش را جذب کرد. این فوتبالیست با نام گوستاوو بلانکو می باشد. خبرهایی رسیده که مدیر عامل پرسپولیس بیان کرد گل محمدی اصلا علاقه ای به جذب بلانکو نداشته است. هفته ها قبل در بحبوحه اسم های زیادی که به عنوان مهاجم خارجی باشگاه پرسپولیس در رسانه ها مطرح شده بود. خبر داده بودیم. که پرسپولیس با یک مهاجم خارجی بنام گوستاوو بلانکو مذاکره کرده است. و حتی به توافق هایی دست یافت. اما گل محمدی ظاهرا علاقه ای به جذب این فوتبالیست نداشت و در نهایت این بازیکن به استقلال راهی شد. جالب اینجاست که چندی بعد و پس از مذاکره با استقلال و توافق آبی پوشان در خبری اعلام شده بود. که استقلال بلانکو را از پرسپولیس هایجک کرد که البته با واکنش های زیادی نیز همراه بود.

مخالفت گل محمدی با جذب مهاجم نکونام

حال پس از گذشت هفته ها و شاید ماه ها از این خبر، رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفتگویی با تایید این مطلب گفت:

بلانکو می‌خواست به پرسپولیس بیاید پیشنهاد 624 هزار دلاری داد. البته تاکید داشت برای سال دوم قراردادش به 800 هزار دلار افزایش پیدا کند. که ما هم گفتیم سقف مان اجازه نمی دهد بییشتر از 400 هزار دلار پرداخت کنیم. از این رو با سقف بودجه ما همخوانی نداشت. ضمن این که از نظر فنی هم آقای گل محمدی ایشان را تایید نکرد.

به نظر شما آیا این مهاجم خارجی می تواند به کمک استقلال بیاید و آنها بتوانند در این فصل مطمئن تر بازی کنند؟ لطفا نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها بیان فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *