جدایی گواردیولا از منچسترسیتی

پپ گواردیولا جزو برترین سرمربیان تاریخ فوتبال دنیا است که در هر تیمی می تواند شگفتی ایجاد کند. یکی از این تیم ها قطعا منچسترسیتی است که در این سالها با هدایت پپ توانسته تا کاپ لیگ قهرمانان اروپا را نیز بالای سر ببرد. در ادامه سایت ورزشی با جدایی گواردیولا از منچسترسیتی خدمتتان هستیم.

 

عملکرد پپ گواردیولا در منچستر سیتی انگلیس:

به گزارش سایت ورزشی ، شنبه شب مسابقه فینال لیگ قهرمانان اروپا بین دو تیم منچستر سیتی و اینتر در شهر استانبول برگزار شد. و سیتیزن ها توانستند با نتیجه تک گل قهرمان این دوره از مسابقات اروپایی شوند. پپ گواردیولا بعد از 12 سال در تیمی بدون بارسلونا و با بازیکنی غیر از لیونل مسی به این عنوان مهم قهرمانی دست یافت. تیم سیتی با سرمربیگری حرفه ای و کاربلد خودش توانست پیشرفت کند. و حالا جزو تیم های قدرتمند لیگ و از مدعیان اصلی اروپایی تبدیل شده است.

جدایی گواردیولا از منچسترسیتی

خبرنگار سایت ESPN بنام راب داوسون در یک گزارش عناون نمود. که گواردیولا قصد ادامه دادن با سیتی ها را ندارد و در پایان قراردادش این تیم را ترک می کند. قرارداد گواردیولا با من سیتی تا تابستان 2025 می باشد و باید ببینیم که این سرمربی اسپانیایی چه تصمیم مهمی در آینده می گیرد. پپ ب قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا توانست تعداد جام های خودش را به عدد 34 برساند و در کنار لوچسکو و فرگوسن جزو پرافتخارترین مربی دنیا لقب بگیرد.

جدایی گواردیولا از منچسترسیتی

جدایی گواردیولا از منچسترسیتی

نشریه معتبر گاردین زمان جدایی سرمربی اسپانیایی تیم سیتیزن ها را اعلام نمود. این نشریه درباره موفقیت های اخیر باشگاه منچسترسیتی در کسب سه گانه لیگ برتر جزیره ، جام حذفی انگلیس و از همه مهمتر لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد. گاردین ادعاکرد که پپ گواردیولا در سال 2025 به حضورش در این تیم خاتمه می دهد. گاردین با اشاره به این موضوع که تنها هدف باقیمانده پپ گواردیولا در منچسترسیتی با قهرمانی تیمش در لیگ قهرمانان اروپا محقق شد. نوشته است که گواردیولا تنها به سبب قراردادش با «سیتیزن‌ها» که دو سال دیگر از آن باقی است. در ورزشگاه اتحاد به کار خود ادامه می‌دهد و بعد از آن آبی‌پوشان شهر منچستر را ترک خواهد کرد.

mohamadnd
13 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *