کولاک گل محمدی در پرسپولیس

طبق گزارش ورزشی یحیی گل‌محمدی، با حضورش در تیم پرسپولیس، از اواسط لیگ نوزدهم، یک داستان پر جذابیت رقم زد. این بازیکن در طول پنج فصل حضورش در تیم، جوایز زیادی برای این تیم فوتبال کسب کرده و عملکردی بی‌نظیر از خود نشان داده است. اما شروع‌های او همواره قوی نبوده است.

در لیگ بیستم، در ۶ بازی ابتدایی ۱۰ امتیاز جمع‌آوری کرده که ضعیف‌ترین شروع او بود. اما تیمش در پایان همان فصل قهرمان شد. فصل بعد نیز با ۱۴ امتیاز از ۱۸ امتیاز ممکن، بهبود یافت.

کولاک گل محمدی در پرسپولیس

کولاک گل محمدی در پرسپولیس
کولاک گل محمدی در پرسپولیس

فصل بعد، یعنی لیگ بیست و دوم، یحیی رکورد خود را با ۴ برد و ۲ تساوی از ۶ بازی نخست بهبود بخشید و ۱۴ امتیاز از ۱۸ امتیاز ممکن را به دست آورد. در این فصل، او هنوز هم درصدبندی امتیازات خود را بهبود بخشید و این نشان از پیشرفت و توانایی‌های بیشتر این بازیکن است.

از سوی دیگر، در فصل‌های گذشته، پرسپولیس از جوایز بزرگی برخوردار شد، اما این بار علاوه بر قهرمانی جام حذفی و جام قهرمانی لیگ برتر، یحیی نیز به شکل بی‌سابقه‌ای عملکردی خارق‌العاده ارائه داده است. با ۵ برد و یک تساوی در ۶ بازی ابتدایی، او تا به این لحظه شکستی تلخ را تجربه نکرده است و با کسب ۱۶ امتیاز از ۱۸ امتیاز ممکن، نشان داده که هنوز هم بهترین شروع تیم در سال‌های گذشته را به ارمغان آورده است.

به وجود آمدن یک امتیاز کم به دلیل تخلف در نقل و انتقالات، همچنان نمی‌تواند از دوره‌های پرافتخار یحیی در تیم پرسپولیس کم کند. عملکرد او، یکی از بهترین شروع‌های تاریخ لیگ برتر را به ثبت رسانده و این نشان از توانمندی و تاثیرگذاری او در تیمش است.

با این همه، داستان یحیی گل‌محمدی از یک شروع ضعیف تا به دستاوردهای بزرگ و بهبود مداوم، داستان یک قهرمانی است که همچنان ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *