زیباترین گل هری کین برای بایرن

هری کین یکی از مهاجم های بایرن مونیخ و تیم ملی انگلستان است که در نیمه دوم بازی بایرن در مقابل دارمشتات با زدن یک گل جذاب و دیدنی توانست چشم ها را به سمت خودش بدوزد. در ادامه سایت ورزشی با زیباترین گل هری کین برای بایرن همراه شوید.

زیباترین گل هری کین برای بایرن

زیباترین گل هری کین برای بایرن

به گزارش سایت ورزشی ، مسابقه بایرن مونیخ در مقابل دارمتات در نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل پایان یافت. نیمه دوم نیز شاهد بازی کاملا متفاوت تری بودیم و شاگردان توماس توخل توانستند 8 گل پشت سر هم بزنند. آنها از دقیقه 51 گلزنی را آغاز کردند و هری نیز در این دقیقه با زدن یک ضربه تماشایی سر دروازه را باز نمود. در ادامه نیز لروی سانه یک گل دیگر به ثمر رساند و بازی 2-0 شد. همچنین در دقیقه 60 بازی تیم بایرن مونیخ در سمت چپ و چسبیده به محوطه جریمه صاحب یک ضربه آزاد شد.

زیباترین گل هری کین برای بایرن

کین پشت ضربه قرار گرفت. در حالی که همه تصور می کردند قرار است با ضربه مستقیم شانس خود را امتحان کنند. با هوشیاری و یک کار کاملا تمرین شده توپ را با پاسی کوتاه به موسیالا سپرد. جوان آلمانی با ضربه تماشایی از پشت محوطه به گوشه سمت چپ دروازه ، گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

زیباترین گل هری کین برای بایرن

چهار دقیقه بعد سانه گل دوم را زد

یکی از زیباترین و باورنکردنی ترین گل بازی در دقیقه 60 به ثمر رسید. کاپیتان تیم ملی انگلستان باز یک حرکت زیبا انجام داد و صحنه کاملا ماندگار در تاریخ بوندسلیگا ثبت نمود. در دقیقه 69 بازیکنان دارمشتات برای کمتر نمودن شدت باخت کامل جلو کشیدند و حتی دروازه بان آنها نیز کمی از دروازه خودش فاصله گرفت. توپ آنها لو رفت و بایرن در وضعیت ضد حمله قرار گرفت. توماس مولر، توپ را به هری کین سپرد و ضد حملات شروع شد و کین فکر بهتری داشت. او که مشاهده کرد دروازه بان حریف کمی از دروازه خود فاصله گرفت و از همان زمین خودی در دایره وسط زمین توپ را به سمت دروازه شلیک کرد. دروازه بان دارمشتات کاری از دستش بر نیامد و فقط توانست تنها بازیکنی باشد که از نزدیک این گل زیبا را تماشا نماید. توپ به طرز شگفت انگیز و زیبایی وارد دروازه شد.

 

گل های توماس مولر و جمال موسیالا

در حالی که همه فکر کردند بازی 7-0 به پایان می رسد. اما هری کین بازهم فکر جدیدی داشت. او ظاهرا تا هت تریک خودش را تکمیل نکند ول کن ماجرا نیست. در دقیقه 88 سانه دوتا از بازیکنان حریف را جا گذاشت و تا پاس فوق العاده جذاب به کین دهد و در محوطه جریمه توانست با ضربه حساب ده بازی را با نتیجه 8-0 نماید و هت تریک خودش را نیز تکمیل نمود. در ادامه داور هم به دارمشتات رحم نمود و فقط دو دقیقه وقت اضافه گرفت تا بازی با هشت گل به اتمام برسد.

mohamadnd
30 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *