مگوایر در لیست منچستریونایتد

مگوایر در لیست منچستریونایتد برای دیدار با بایرن مونیخ کنار رفت.دیدار آتی منچستریونایتد مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا بدون مدافع میانی تاثیرگذار خود، هری مگوایر، برگزار خواهد شد. مدافع انگلیسی که به طور محسوسی در ترکیب حضور نداشت. اخیراً به خاطر عملکردش با انتقادهایی مواجه شده بود و حالا به دلیل مصدومیت نامشخصی. با یک دوره نامشخص در کنار زمین مواجه است. این خبر ضربه‌ای به هواداران یونایتد وارد می‌کند و باشگاه را با نگرانی‌های دفاعی پیش از بازی حساس اروپا مواجه می‌کند.

مگوایر از لیست منچستریونایتد برای دیدار با بایرن مونیخ کنار رفت

مگوایر که در شکست 3-1 شنبه

مقابل برایتون اند هاو آلبیون به عنوان بازیکن تعویضی استفاده نشده بود. به طور قابل توجهی از لیست بازیکنان اعلام شده توسط باشگاه در روز سه شنبه حذف شد. ماهیت دقیق و شدت مصدومیت او همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد و هواداران و کارشناسان را در مورد بازگشت او به تیم گمانه زنی می کند. در حالی که این امید وجود دارد که او ممکن است به موقع برای دیدار شنبه لیگ برتر مقابل برنلی بهبود یابد. اما در این مرحله نمی توان چیزی را تایید کرد.

مگوایر در لیست منچستریونایتد
مگوایر در لیست منچستریونایتد

جالب اینجاست که مگوایر

اوایل روز سه‌شنبه در تمرینات تیم منچستریونایتد شرکت کرده بود که نشان می‌دهد مصدومیت ممکن است در حین یا بعد از تمرین رخ داده باشد. او در کنار یک بازیکن مصدوم دیگر، هافبک میسون مونت، که او نیز برای رویارویی با بایرن مونیخ در دسترس نیست، عکس گرفت.

با توجه به غیبت مگوایر، منچستریونایتد فهرستی 21 نفره را برای بازی حساس لیگ قهرمانان اروپا در بایرن اعلام کرد. این تیم شامل خریدهای تابستانی آلتای بایندیر، راسموس هوجلوند. آندره اونانا و سرجیو رگیلون می شود که انتظار می رود همگی آنها به میدان بروند و خلاء دفاعی مگوایر را پر کنند. علاوه بر این، استعدادهای جوانی مانند هانیبال مجبری. که در شکست اخیر برایتون گلزنی کرد، دن گور، و عمری فورسون نیز در این تیم حضور دارند که نشان دهنده تعهد یونایتد به پرورش استعدادهای جوان است.

مگوایر در لیست منچستریونایتد
مگوایر در لیست منچستریونایتد

تیم منچستریونایتد

بعدازظهر سه‌شنبه سفر خود را از فرودگاه منچستر به آلمان آغاز کرد، به رهبری اریک تن هاگ. مربی که اولین بازی او در تاریخ لیگ قهرمانان را به عنوان رئیس باشگاه نظارت می‌کند. حضور تن هاگ در یونایتد با چند ضربه در جاده آغاز شد. این تیم در این فصل سه بازی از پنج بازی خود در لیگ برتر را باخت. شکست اخیر مقابل برایتون باعث افزایش فشار روی سرمربی هلندی شد و او به انتظارات بالای منچستریونایتد اذعان کرد.

خط زدن مگوایر
خط زدن مگوایر

تن هاگ در مورد این وضعیت گفت:

«فشار همیشه وجود دارد. پارسال بود و امسال فرقی نمی کند. البته در یونایتد باید بازی های خود را ببری. ما باید پیشرفت کنیم و من نمی توانم حواسم را پرت کنم. ما باید پیشرفت کنیم. افراد باید گام بردارند. گاهی اوقات شما در دوره های بدی هستید و باید با آن روبرو شوید.»

در آخر

از آنجایی که منچستریونایتد بدون کاپیتان خود با بایرن مونیخ روبرو می شود. هواداران مشتاقانه منتظر به روزرسانی وضعیت مگوایر هستند و به بهبودی سریع برای تقویت خط دفاعی تیم در مسابقات آینده امیدوار هستند. در همین حال. اریک تن هاگ و تیمش چالش مهمی در لیگ قهرمانان اروپا پیش رو دارند زیرا به دنبال بازگشت از شکست های اخیر و بیانیه ای در صحنه اروپا هستند.

Hesam
20 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *