سرمربی کنیا: 500 روز است هیچ اردویی نداشته ایم

سرمربی کنیا: 500 روز است هیچ اردویی نداشته ایم ، تیم کنیا حریف ایران در مسابقات فیفادی پیش رو می باشد. تیم ملی قرار است در یک مسابقه دوستانه در مقابل تیم ملی کنیا قرار بگیرد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

سخنان سرمربی کنیا درباره تیم ملی:

به گزارش سایت ورزشی ، کنیا در یک مسابقه فیفادی در مقابل تیم ملی ایران قرار خواهد گرفت. سرمربی تیم انگین فیرات ترکیه ای می باشد. انگین سابقه کار در باشگاه های لیگ برتری همانند سایپا و سپاهان را در کارنامه اش دارد. او همچنین در یک مقطع زمانی دستیار علی دایی در تیم ملی فوتبال ایران نیز بوده است. فیرات در یک مسابقه دوستانه با تیم ایران روبرو می شود. سرمربی کنیا درباره مسابقه با ایران صحبت هایی را انجام داده است که در ادامه مشاهده می کنید.

 

صحبت های سرمربی تیم کنیا درباره مسابقه با ایران:

تیم ملی ایران در کلاس جهانی است. ایران در رتبه اول آسیا قرار دارد. بازی با یک حریف سرسخت فرصتی را مهیا می کند تا بازیکنان کنیا با فوتبال سطح بالای دنیا آشنا شوند. البته بین تیم ما و تیم ایران تفاوت زیادی وجود دارد و جایی قرار داریم که می خواهیم باشیم.

قطعا بازی با تیم های کلاس جهانی و اول دنیا باعث می شود تا ما در لحظات مهم و حساسی در مسابقات مقدماتی جام جهانی بازی کنیم و کاملا آماده باشیم. ما البته می توانید با تیم های ضعیف تر هم بازی نماییم و پیروزی های آسانتری کسب کنیم. اما چنین بازی های کمکی به تیم ما نخواهد کرد. سرمربی کنیا درباره تیمش که بیش از یکسال اردو یا مسابقه ای انجام نداده است صحبت هایی انجام داد.

 

سرمربی کنیا: 500 روز است هیچ اردویی نداشته ایم

ما به دنبال یک بازی جذاب و هیجان انگیز هستیم. باید بازیکنانم را در یک بازی بعد از 500 روز ببینم. ما تقریبا یکسال همدیگر را ندیده ایم. این اردو برای جمع شدن دور هم و یادگیری و دوباره بازی کردن بسیار خوب است. فیرات به دو بازیکن دو رگه تیم ملی اشاره کرد: من دو بازیکن دو رگه به تیم دعوت کردم. دانیل آنیمبه مدافع دانمارکی الاصل که کاپیتان تیم ملی زیر 23 سال دانمارک بود و آلفرد اسکریون مهاجم نروژی که جزو بهترینان هستند. اینکار عمدی بوده است.

ما یک سیستم استعدادیابی بهتر و فوق العاده ای داریم. باید بازیکنانی را پیدا کنیم که در بازی تیم ملی کنیا در دسترس هستند. ما باید آنها را کامل متقاعد کنیم و این کار را می توانیم انجام دهیم. بازیکنان ما مزیت خوبی دارند و برخی از آنها در تیم های ملی اروپایی در رده سنی نوجوانان بازی کردند. بنابراین از لحاظ ذهنی کامل آماده اند. بقیه کشورهای آفریقایی نیز همین روال را در پیش دارند و ما نیز باید چنین کارهایی انجام دهیم.

mohamadnd
17 مارس 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *