سرمربی پرسپولیس در فصل بعد

سرمربی پرسپولیس در فصل بعد ، گل محمدی سرمربی پرسپولیس آمار خوبی در این باشگاه تا به اینجا داشته است. اما خبرهایی شنیده می شود که فصل آینده در تیم قرمزهای پایتخت حضور ندارد. یک جلسه حساس با مدیران برگزار می شود و تکلیف سرمربی پرسپولیس در فصل آینده مشخص خواهد شد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

آیا سرمربی پرسپولیس پس از باخت سپاهان قصد کناره گیری داشت؟

به گزارش سایت ورزشی ، یحیی گل محمدی یکی از مربیان خوب ایرانی که سوابق خوبی در باشگاه پرسپولیس دارد. بعد از باخت در مقابل سپاهان اصفهان شایعات مختلفی در اینترنت به وجود آمد که این شخص می خواهد از باشگاه استعفا دهد. البته هیچ واکنشی از سمت پرسپولسی ها نسبت به این موضوع انجام نشده است.

آیا سرمربی پرسپولیس پس از باخت سپاهان قصد کناره گیری داشت؟

با توقف پرسپولیس در مقابل تیم اصفهانی کار یحیی را بسیار برای قهرمانی در لیگ امسال سخت تر کرده است. حتی در صحبت هایی بیان داشت که قهرمان شدن ما خیلی سخت تر شده است. یحیی گل محمدی امیدوار بود که با توقف استقلال بتواند با پیروزی خودش در مقابل تیم اصفهانی به صدر جدول نزدیک تر شود. اما دقیقا عکس این ماجرا رخ داد و اختلاف دو تیم در صدر جدول به عدد 6 برگشت. حتی بر اساس خبرهایی که منتشر شده نشان داد استقلال و سپاهان قهرمان خواهند شد و کار پرسپولیس برای ادامه فصل خیلی سخت خواهد شد و همین موضوعات شایعات خروج گل محمدی از پرسپولیس را داغ تر کرده است.

 

آیا یحیی گل محمدی استعغا می دهد؟

بر اساس خبرهای منتشر شده گل محمدی ظاهرا قصد ندارد از سمت خودش استعفا دهد. در شب قبل یک سوالی مطرح شد که برای فصل بعد سرمربی پرسپولیس چه برنامه ای دارد؟ آیا قصد ماندن دارد یا می خواهد تیمش را تقویت کند یا از جمع سرخپوشان پایتخت جدا می شود؟ ظاهرا گل محمدی با باشگاه قرارداد دارد. فعلا همه چیز به فصل بعد و توافق او با مدیران باشگاه بستگی دارد.

آیا یحیی گل محمدی استعغا می دهد؟

حتی بیان شد یکی از دلیل هایی که شاید پرسپولیس یک طرفه نمی تواند اقدام به فسخ قرارداد کند یا قطع همکاری با گل محمدی و دستیارانش را انجام دهد. بستگی به قرارداد سنگین و آپشن های قرارداد او با این باشگاه بر می گردد.فعلا مدیران باشگاه به این موضوع فکر نمی کنند. ظاهرا آنها نمی خواهند طلبکاری جدید به جمع باشگاه افزوده شود.

 

آیا استعفای یحیی گل محمدی رد می شود؟

تمرینات پرسپولیس قرار است برای بازی روز جمعه 11 فروردین 1402 ، از عصر امروز پنج شنبه ساعت 17:30 با حضور تمام اعضای کادر فنی در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار گردد و این موضوع فعلا باعث رد شایعه گل محمدی و همکارانش تا پایان فصل شد. باید ببینیم که آیا یحیی گل محمدی و رضا درویش بعد از پایان این فصل برای فصل 22 لیگ برتر باهم همکاری می کنند یا توافقی امضاء خواهند کرد؟ شایعاتی در چند روز قبل مطرح شد که تغییرات زیادی در راس کادر فنی تیم به وجود می آید و فعلا هیچ چیز مشخص نیست.

آیا استعفای یحیی گل محمدی رد می شود؟

 

انقلاب بزرگ در باشگاه پرسپولیس ؛ جانشین گل‌محمدی برای فصل کیست؟

مدیران پرسپولیس برای فصل آینده با دراگان اسکوچیچ سرمربی اسبق تیم ملی به توافق هایی دست یافتند. پرسپولیسی ها در حالی با یحیی قهرمان نیم فصل شدند که در سال جدید از کورس قهرمانی عقب ماندند. گل محمدی در آخرین بازی لیگ در پارسال از سپاهان در استادیوم آزادی شکست خورد تا اختلاف امتیاز این دو تیم دوباره زیاد شود و حتی استقلال به جایگاه دوم بیاید و پرسپولیس را به رده سوم بیندازد و با 4 امتیاز اختلاف از سپاهان هستند.

خبرهایی رسیده که مدیران باشگاه پرسپولیس تصمیم دارند. که در فصل آینده دیگر با گل محمدی ادامه ندهند، آنها به دنبال یک سرمربی جدیدی برای تیمشان هستند. پرسپولیس مذاکرات اولیه خود را با دراگان اسکوچیچ کرواتی در فصل آینده شروع کردند. و احتمال زیاد سرمربی آینده باشگاه پرسپولیس نیز انتخاب شده است.

انقلاب بزرگ در باشگاه پرسپولیس ؛ جانشین گل‌محمدی برای فصل کیست؟

ظاهرا گل محمدی قصد دارد سرمربی جدید گل گهر سیرجان معرفی شود و برای هدایت این تیم با رقم 90 میلیاردی پیشنهاد داشته است.

 

 

یحیی گل‌محمدی در مسیر گواردیولا

ظاهرا یحیی تصمیم گرفت که بعد از جام قهرمانی پرسپولیس در فصل جاری یک سال استراحت نماید. خبرهایی مطرح شد که گل محمدی از باشگاه گل گهر سیرجان یک پیشنهاد 90 میلیارد تومانی به مدت دو سال داشته است. و احتمالا به توافق هایی دست خواهند یافت. البته یک منبع آگاه در باشگاه گل گهر این خبر را تکذیب کرد و هیچ پیشنهادی برای سرمربی پرسپولیس ارائه نشده است. گل محمدی یکی از موفق ترین مربیان سال های اخیر فوتبال ایران است که بعد از قهرمانی با پرسپولیس تصمیم دارد یک سال استراحت کند.

الگوی اصلی این مربی ایرانی، پپ گواردیولا است که بعد از کسب 14 جام با بارسلونا در سال 2012 از این تیم جدا شد و یک سال استراحت کرد. مربی معروف پس از استراحت سرمربی بایرن مونیخ شد و این تیم را قهرمان بوندس لیگا کرد. حالا ظاهرا یحیی راه پپ را در پیش خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *