ساکت الهامی و جنجالی که پایان ندارد!

ساکت الهامی و جنجالی که پایان ندارد! سرمربی باشگاه هوادار ساکت الهامی است که در این هفته در مقابل تیم استقلال تهران شکست سنگینی را متحمل شد. الهامی از شاگردان خود رضایت نداشت. در ادامه این مسابقه جنجال و حواشی زیادی به وجود آورد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید و از جدیدترین اخبار ورزشی دیدن کنید.

ساکت الهامی و جنجالی که پایان ندارد!

ساکت الهامی و حواشی مسابقه استقلال و هوادار:

در سری دیدار هفته بیست و ششم لیگ برتر بین دو تیم استقلال و هوادار برگزار شد. این مسابقه با نتیجه پرگل 6-1 به نفع آبی های پایتخت دنبال شد و ریکاردو ساپینتو با خوشحالی به مصاف دربی رفت. ساکت الهامی سرمربی تیم هوادار در این دیدار اصلا از عملکرد بازیکنانش راضی نبود و در جریان مسابقه بارها بر سر بازیکنانش فریاد می زد و از آنها شاکی بود. به عقیده برخی از مردم ساکت الهامی با ترکیب عجیبش در تیم هوادار و غیبت بازیکنانی نظیر مسعود شجاعی و داریوش شجاعیان در ثبت این نتیجه کاملا مقصر است.

ساکت الهامی و جنجالی که پایان ندارد!

تبانی ساکت الهامی و استقلال؛ اتهام جنجالی یک پرسپولیسی

مسابقه دو تیم استقلال و هوادار با برتری شش گل تیم آبی ها در ورزشگاه آزادی دنبال شد. باعث به وجود آمدن شائبه و شایعات زیادی برای هواداران پرسپولیس شد. برخی از پیشکسوت های باشگاه نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند. سپهر حیدری مدافع اسبق تیم پرسپولیس یک پیغام در صفحه اینستاگرامش نوشت و اتهام جنجالی را بر علیه ساکت الهامی مطرح نود. سپهر حیدری نوشت: تا حالا دیده بودیم. جهت اشتباهات داوری به سمت یک تیم خاص باشه تا به هر قیمتی ۳ امتیاز بگیره. ولی این‌که مربی حریف هم در جهت برد یک تیم خاص تیم خودش رو مطابق میل تیم خاص ارنج کنه فاجعه است.

تبانی ساکت الهامی و استقلال؛

ماجرای مکالمه ساپینتو و الهامی درباره اتفاق جنجالی:

تیم هوادار به رهبری ساکت الهامی یک شکست سنگین را در برابر استقلال در این هفته تجربه کرد. بازی حواشی زیادی داشت و وقتی داور پنالتی دوم را به نفع استقلال اعلام کرد. مهدی قائدی پشت توپ قرار گرفت اما با درخواست تماشاچی ها دروازه بان آبی ها جلو آمد و توپ را از مهدی قائدی گرفت و پشت ضربه پنالتی قرار گرفت. او با ضربه کاملا هنرمندانه توانسیت توپ را تبدیل به گل کند و این حرکت باعث ناراحتی الهامی و بازیکنان هوادار شد. ریکاردو ساپینتو بعد از سوت موعود بنیادی فر به سمت الهامی رفت. و خطا به سرمربی تیم هوادار گفت: من دوست نداشتم حسینی گلر تیم ما پنالتی بزند.

بازی استقلال و هوادار

بازیکنان تیم ما خودشان این تصمیم را گرفته بودند. اما ساکت الهامی هیچ واکنشی نسبت به این سخنانش نشان نداد و ظاهرا از باخت تیمش با نتیجه 6-1 شوکه شد. با توجه به توضیحات ریکاردو و عذرخواهی سید حسین حسینی و تمام بازیکنان استقلال بعید است. در ادامه مسیر اگر استقلال صاحب ضربه پنالتی شود، دروازه بان پشت دروازه قرار بگیرد. اگر بازیکنی همانند کوین یامگا در زمین باشد هیچ بازیکن دیگری در پشت توپ و ضربه پنالتی نخواهد بود.

mohamadnd
18 آوریل 2023

1 دیدگاه در “ساکت الهامی و جنجالی که پایان ندارد!

  1. حالا اینا را راست میگی چرا بعضی بازیکنان هوادار که پرسپولیسی بودن مثل شجاعی و… را اصلا تو ترکیب نذاشت تبانی مشخصه ولی میدونن تو چه کشوری فوتبال میکنن و کمیته انضباطی و.. کاریشون نداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *