اینتر به سراغ جذب طارمی رفت

اینتر به سراغ جذب طارمی رفت. طبق گزارش ها اینتر مذاکراتش را برای جذب ستاره ی ایرانی با نمایندگان او آغاز کرد. طبق گزارش ها در ایتالیا اینتر به طارمی علاقه مند است و می خواه این بازیکن را به صورت آزاد به ایتالیا بیاورد. این بازیکن تابستان گذشته نیز مورد توجه باشگاه های اینترمیلان و آث میلان نیز قرار گرفت اما این انتقال نهایی نشد.

اینتر به سراغ جذب طارمی رفت

طارمی در رادار اینتر
طارمی در رادار اینتر

طارمی و تجربه جدید

طبق گزارش رسانه‌های ایتالیایی به نقل از FCInterNews، رسانه نزدیک به باشگاه اینتر، یکی از نمایندگان طارمی در چند روز گذشته در باشگاه اینتر در میلان مشاهده شد. طارمی پایان این فصل قراردادش با پورتو به اتمام می رسد و هنوز خبری از تمدید قراردادش نیست. با توجه به شنیده ها او علاقه ای به تمدید قراردادش با پورتو نیز ندارد. طارمی می تواند در اینتر دوران خوبی را رقم بزند و هواداران ایرانی را به وجد آورد.

علاقه ی اینتر به طارمی

با توجه به علاقه ی اینتر به طارمی، این باشگاه پرافتخار ایتالیایی می خواهد هر چه زودتر ستاره ی ایرانی را جذب کند. فصل پیش طارمی علاقه مندان زیادی داشت و در رادار تیم های بزرگی قرار گرفت اما قراردادی امضا نشد. یکی از باشگاه هایی که به دنبال جذب مهدی بود همین اینتر بود اما مذاکرات با او پیچیده شد و به نتیجه نرسید.

عملکرد ستاره ی ایرانی

طارمی تا چند روز دیگر قرار است همراه با تیم ملی به مصاف تیم های آسیایی در رقابت های جام ملت های آسیا برود. او در مرز 32 سالگی قرار دارد و در ماه جولای 32 سالش می شود. طارمی که خودش را به عنوان یک مهره ی تاثیرگذار در پورتو اثبات کرد نسبت به فصل گذشته افت محسوسی از او دیدیم. او تا اینجای فصل توانست برای پورتو 6 گل و 4 پاس گل ثبت کند.

اینتر به سراغ جذب طارمی رفت
اینتر به سراغ جذب طارمی رفت

نتیجه

اینتر به سراغ جذب طارمی رفت. حالا این فرصت برای طارمی به وجود آمد تا خود را در بالاترین سطح فوتبال جهان ببیند و در یکی از بزرگترین باشگاه های تاریخ جهان توپ بزند. باشگاه ایتالیایی علاقه ی خود را نشان داد و این ستاره ی ایرانی است که باید تصمیم خود را بگیرد. با توجه به مهارت هایی که از طارمی سراغ داریم او می تواند گزینه ی خوبی برای اینتر باشد و دوران درخشانی در این تیم از او ببینیم.

Hesam
10 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *