نام جالب سگ باشگاه آرسنال برای آرتتا

باشگاه آرسنال با هدایت آرتتا در این فصل به زودی فوتبال خودش را شروع خواهد کرد. تمرینات آرسنال این روزها در حال برگزاری است و چند هفته آینده لیگ جزیره شروع خواهد شد و قرمزها باید خود را برای مسابقات آماده سازند. آرتتا در این فصل فقط به دنبال پیروزی است و به همین خاطر یک سگ را درون زمین تمرین آورد که اسمش را نیز وین WIN گذاشت. در ادامه سایت ورزشی با نام جالب سگ باشگاه آرسنال برای آرتتا همراه ما باشید.

نام جالب سگ باشگاه آرسنال برای آرتتا

به گزارش سایت ورزشی ، آرتتا به دنبال برنده شدن در بازی های حساس و مهم لیگ جزیره است تا به قهرمانی نزدیک شود. او حتی وقتی در زمین های ساحلی در سن سباستین نیز در حال دویدن بود نیز با جزر و مد تغییر شکل می داد. در دوره حرفه ای که به عنوان بازیکن قرار داشت نیز همینگونه بود. حالا او باید در کسوت سرمربی به دنبال قهرمانی در این فصل و بردهای شیرین باشد. میکل آرتتا برنده شدن را بیشتر از هرچیز دیگری دوست دارد. او تمام تمرکز خودش را در این فصل بر روی سرمربیگری و هدایت آرسنال برعهده گذاشت. او به همین خاطر برای افزایش روحیه یک سگ به محل تمرین آورد که اسمش نیز وین یا پیروزی بود.

نام جالب سگ باشگاه آرسنال برای آرتتا

سگ آقای سرمربی از نژاد لابرادور قهوه ای شکلاتی بود که دائما در کنار زمین تمرینی چرخ می زد. آرتتا با خنده و بلخند به سبک تد لاسو گفت: «ما اینجا هستیم تا پیروز شویم، زیرا همه ما عاشق وین (پیروزی) هستیم.». در واقع این سرمربی به دنبال این است که بهترین مربی دنیا شود. او در تمام بازی های این فصل می خواهد پیروز شود. قطعا باخت با اینکه شجاعت به حساب می آید اما اصلا لذت بخش نیست. او در این زمینه گفت: «روزی که تصمیم گرفتم مربی شوم یک چیز را باید برای خودم روشن می‌کردم: نمی‌دانم فردا، یک ماه یا یک سال دیگر برکنار خواهم شد یا نه، اما این اتفاق خواهد افتاد. من نمی‌خواهم با افسوسِ «چه می‌شد اگر؟» کارم را ترک کنم.»

mohamadnd
9 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *