رکوردشکنی ستاره ایرانی در باشگاه اروپا

رکوردشکنی ستاره ایرانی در باشگاه اروپا ، جهانبخش از جمله بازیکنان خوب ایرانی حاضر در باشگاه فاینورد هلند است. جهان بخش پانزده بازی در رقابت های لیگ اروپا انجام داده است. او حتی می تواند از رکورد اشکان دژاگه نیز عبور نماید. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

جهانبخش ستاره ایرانی باشگاه فاینورد:

جهانبخش از جمله بازیکنان خوب و حرفه ای تیم فاینورد است که توانست بازی های مختلفی برای تیمش در رقابت اروپایی انجام دهد. به گزارش سایت ورزشی ، بازی برگشت بین تیم های فاینورد و شاختار دونتسک در لیگ اروپا برای هم تیمی های جهانبخش به یک شکل رویایی تبدیل شد. فاینورد در مقابل این تیم در بازی رفت توانست یک – یک بازی را تساوی نماید و اما در بازی برگشت نیز برنده بازی شد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. آتش بازی تیم فاینورد در دقیقه های ابتدایی شروع شد و با نتیجه شگفت انگیز 7-1 آنها توانستند تیم حریف را شکست دهند. تک گل شاختار در دقیقه های پایانی زده شد.

 

علیرضا در ترکیب ثابت تیمش حضور داشت

علیرضا جهانبخش از جمله بازیکنان خوب در ترکیب ثابت باشگاهش حضور داشت. ستاره ایرانی دقیقه 9 توانست گل اول فاینورد را به ثمر برساند. نیمه دوم نیز شوت تماشایی را از پشت محوطه جریمه زد و او ششمین گل فاینورد را در این مسابقه زد. این بازیکن در این مسابقه عملکرد خوبی داشت و با 1 گل و 1 پس گل و دو موقعیت و چهار شوت توانست نمره 9.3 را از هوزوکورد بدست آورد. دومین بازیکن برتر زمین شد.

 

رکوردشکنی ستاره ایرانی در باشگاه اروپا

در این مسابقه جهانبخش فرصت بی نظیر بدست آورد و توانست یک رکوردشکنی بزرگ انجام دهد. علیرضا در این مسابقه پانزدهمین بازی خود را در لیگ اروپا انجام داد. او در میان بازیکنان ایرانی شاغل در اروپا رکوردار شد.قبلا رکورد دست دژاگه با 15 بازی بود. حالا با صعود فاینورد به یک چهارم نهایی، جهان بخش می تواند در مسابقات آینده این رکورد را به تنهایی با 16 یا 17 بازی بشکند.

معرفی لژیونر های ایرانی، بازیکنان کشورمان در سراسر جهان

اولین بازی های جهانبخش در اروپا:

ستاره ایرانی سال 2015 اولین بازی خود را در لیگ اروپا در مقابل تیم اتلتیک بیلبائو انجام داده است. در دو فصل 2015/16 و 2016/17، مجموعا 8 بار برای آلکمار در این مسابقات حساس به میدان رفت. این فصل با حضور فاینورد در لیگ اروپا جهان بخش موفقیت بیشتری کسب کرد. در هفت بازی از 8 بازی باشگاهش، در تیم بازی کرد. با 3 گل و 1 پاس گل نقش مهمی در رسیدن تیمش به مرحله پایانی داشت.

با برگزاری قرعه کشی مرحله بعد لیگ اروپا مشخص خواهد شد که باشگاه هلندی صدرنشین با چه تیمی روبرو می شود. به نظر شما تیم جهانبخش با چه تیم بزرگی روبرو می شود؟ لطفا نظرات و دیدگاه های خود را در این زمینه در بخش کامنت ها درج نمایید.

mohamadnd
17 مارس 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *