شایعات پیوستن کوین دی بروینه به النصر عربستان چقدر جدی است؟

کوین دی بروینه علیرغم علاقه‌مندی در لیگ عربستان، در سیتی می‌ماند. اما شایعات پیوستن کوین دی بروینه به النصر عربستان چقدر جدی است؟

کوین دی بروینه و النصر، شاید نشدنی

دی بروینه در حال حاضر تا سال 2025 با منچسترسیتی قرارداد دارد.

این بازیکن بلژیکی در حال بهبودی از مصدومیت همسترینگ است. او ممکن است تا ژانویه به میادین بازگردد.

لیگ حرفه ای عربستان سعودی به دنبال جذب بازیکن 32 ساله است.

شایعات پیوستن کوین دی بروینه به النصر عربستان

به گزارش وب سایت “ورزشی“، منچسترسیتی و کوین دی بروینه علیرغم علاقه مندی به لیگ برتر عربستان، تمایل چندانی برای جدایی ندارند.

دی بروینه بیشتر این فصل را پس از آسیب دیدگی همسترینگ در روز اول فصل مقابل برنلی از دست داد. انتظار نمی رود که او تا پایان سال برگردد.

این بازیکن بلژیکی به دلیل مصدومیت از میادین دور بود. اما پس از اینکه مشخص شد او در رادار لیگ برتر عربستان سعودی قرار گرفت، احتمال جدایی او از باشگاه وجود دارد. لیگ برتر عربستان، به دی بروینه علاقه مند است. آنها مصمم‌اند تا یکی از بهترین بازیکنان لیگ برتر را در خاورمیانه جذب کنند.

بیشتر بخوانید: عربستان آماده میزبانی جام جهانی 2034 | استرالیا از میزبانی انصراف داد

یگ فوتبال MLS نیز گزینه جالبی است. زیرا دی بروین از زندگی در آمریکا لذت می برد. چرا که تعطیلات زیادی را در این کشور گذرانده است.
یگ فوتبال MLS نیز گزینه جالبی است. زیرا دی بروین از زندگی در آمریکا لذت می برد. چرا که تعطیلات زیادی را در این کشور گذرانده است.

لیگ فوتبال آمریکا، هدف دیگری برای KDB

لیگ فوتبال MLS نیز گزینه جالبی است. زیرا دی بروین از زندگی در آمریکا لذت می برد. چرا که تعطیلات زیادی را در این کشور گذرانده است. بسیاری از نزدیکان او معتقدند که اگر او در خارج از کشور بازی می کرد، به احتمال زیاد سراغ یک تیم MLS می‌رفت.

با این حال، دی بروین با جدایی از لیگ برتر انگلیس فاصله زیادی دارد. هنوز تنها 32 سال دارد. مشخص است که بازیساز سابق چلسی و وولفسبورگ عمر طولانی مدت بازیکنانی مانند لوکا مودریچ (38)، کریستیانو رونالدو (38) و لیونل مسی (36) را دیده است. او معتقد است که می تواند در بالاترین سطح به بازی ادامه دهد.

همانطور که مشخص است دی بروینه تا سال 2025 با سیتی قرارداد دارد. او تمدید اقامتش در اتحاد را نیز رد نکرده است. و اگرچه مذاکرات هنوز شروع نشده است. ولی هیچ یک از بازیکنان و باشگاه ها نگران این وضعیت نیستند. منابع به ورزشی گفته‌اند که هر دو طرف کاملاً به یکدیگر متعهد هستند.

تمرکز کنونی دی بروینه تلاش برای بازگشت به میادین تا کریسمس است. درست زمانی که منچسترسیتی معمولاً به دنبال قدرت‌نمایی مجدد در اوج‌گیری رقابت‌هاست.

Pooria
31 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *