عیسی آل‌کثیر رسماً به سپاهان پیوست

یکی از مهاجم های خوب و مطمئن باشگاه پرسپولیس قطعا عیسی آل کثیر بازیکن جنوبی می باشد. با اینکه در سال های اخیر عیسی در پرسپولیس بدشانسی آورد و در یک برهه مصدومیت پیدا کرد اما در کل یکی از مهاجم های زهردار و گلزن باشگاه محسوب می شود و با گلزنی در دربی حسابی خودش را به نمایش گذاشت. در ادامه سایت ورزشی با عیسی آل‌کثیر رسماً به سپاهان پیوست همراه ما باشید.

 

عیسی آل‌کثیر رسماً به سپاهان پیوست

به گزارش سایت ورزشی ، عیسی آل کثیر مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس با عقد قراردادی رسما عضو باشگاه سپاهان شد. ژوزه مورایس سرمربی خارجی سپاهانی ها سخت به دنبال این بازیکن بود. بالاخره با پیگیری های هیات مدیره و مدیر عامل باشگاه، آل کثیر قرارداد خودش را به عنوان بازیکن آزاد برای دو فصل با سپاهان امضاء نمود. بازیکن پرتجربه و متخصص گلزنی در لیگ قهرمانان آسیا بالاخره از باشگاه قرمزها جدا شد. او توانایی بازی در پست مهاجم و وینگر را دارد و قبلا در باشگاه های استقلال اهواز، آلومینیوم، پیکان، نفت آبادان و پرسپولیس توپ زده است.

عیسی آل‌کثیر رسماً به سپاهان پیوست

عملکرد موفق مهاجم پرسپولیس در فصل قبل باعث شد تا سپاهانی ها و تراکتوری ها به دنبال این فوتبالیست باشند. اما سپاهان در این جذب موفقیت بیشتری داشت. عیسی با توافق با تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در فصل های قبل توانست به عنوان بازیکن آزاد با باشگاه پرسپولیس به مدت دو فصل قرارداد امضاء کند. اما در یک برهه مصدومیت شدید و عمل جراحی باعث شد تا مدت ها از فوتبال دور بماند. و حتی بعداز حضور در پرسپولیس با افت شدیدی همراه شد و حتی مدت ها گل محمدی او را به عنوان فیکس بازی نمی داد. ولی در نیمه فصل توانست حسابی خودش را در پرسپولیس نشان دهد و گل بزند.  ژوزه مورایس نیز به دنبال یک بازیکن فوق العاده در کنار بقیه مهاجمان خودش می گشت و عیسی قطعا بهترین گزینه برای این ماموریت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *