آفلای به دی یونگ توصیه می کند: "این واقعا به او می آید."

آفلای به دی یونگ توصیه می کند: “این واقعا به او می آید.”آینده فرنکی دی یونگ در باشگاه بارسلونا به موضوع بحث تبدیل شد. احتمال انتقال این هافبک به باشگاه دیگری وجود دارد. علیرغم اینکه بازیکنی کلیدی برای بارسلونا در این فصل است. شایعات در مورد جدایی احتمالی به خصوص با صحبت‌ها در مورد کاهش دستمزد جدید افزایش یافت. رافائل فن در وارت و ابراهیم آفلای فوتبالیست های سابق این وضعیت را ارزیابی کرده و ابراز تمایل کرده اند که دی یونگ را در باشگاهی دیگر ببینند. هم ون در فارت و هم آفلای معتقدند که منچسترسیتی مقصدی ایده آل برای هافبک با استعداد هلندی خواهد بود.

آفلای به دی یونگ توصیه می کند: “این واقعا به او می آید.”

سفر دی یونگ در بارسلونا

آفلای به دی یونگ توصیه می کند: "این واقعا به او می آید."
آفلای به دی یونگ توصیه می کند: “این واقعا به او می آید.”

باشگاه بارسلونا خدمات فرنکی دی یونگ را در سال 2019 تضمین کرد و مبلغ قابل توجهی را پس از عملکرد برجسته او در طول فصل به یاد ماندنی آژاکس در “لیگ قهرمانان” سرمایه گذاری کرد. با وجود داشتن پیشنهادات جذاب دیگر، دی یونگ بارسلونا را به عنوان “باشگاه رویایی” خود انتخاب کرد.  رابطه بین دی یونگ و بارسلونا با چالش هایی روبرو شد. طوری که عملکرد ناامیدکننده این تیم در فصل جاری منجر به عدم اطمینان در مورد آینده این هافبک شد.

گمانه زنی های کاهش حقوق و نقل و انتقالات

گمانه زنی های کاهش حقوق و نقل و انتقالات
گمانه زنی های کاهش حقوق و نقل و انتقالات

گزارش‌های رسانه‌های اسپانیایی حاکی از آن است که باشگاه بارسلونا آماده است تا در صورت امتناع دی یونگ با کاهش دستمزد جدید، اجازه جدایی بدهد. قرارداد فعلی او تا اواسط سال 2026 تمدید می شود.  مذاکرات برای تمدید به بن بست رسید. بارسلونا مشتاق حفظ دی یونگ است.  این بازیکن باید امتیازات مالی بدهد تا این اتفاق بیفتد. با متوقف شدن مذاکرات. گمانه زنی ها در مورد انتقال احتمالی تشدید شد.

دیدگاه ون در فارت

رافائل فن در وارت، ملی پوش سابق هلندی. نگرانی های خود را در مورد فرم فعلی بارسلونا ابراز کرد و گفت که ممکن است زمان مناسبی برای جدایی دی یونگ باشد. ون در فارت با وجود اینکه یک شروع کننده ثابت بود، سطح رقابت در تیم را زیر سوال برد و آن را به عنوان یک “تیم متوسط” توصیف کرد که دی یونگ در این فصل تلاش می کند خود را متمایز کند.

توصیه آفلای به منچسترسیتی

توصیه آفلای به منچسترسیتی
توصیه آفلای به منچسترسیتی

ابراهیم آفلای، یکی دیگر از بازیکنان سابق با تجربه در PSV و FC Barcelona. نظر خود را در مورد مقصد بعدی بالقوه دی یونگ ارائه داد. آفلای معتقد است که منچسترسیتی. تحت مدیریت پپ گواردیولا، برای سبک بازی دی یونگ مناسب خواهد بود. او تصور می کند که دی یونگ یا به عنوان یک مدافع مرکزی کشویی، نقشی که معمولا در تیم های گواردیولا دیده می شود. یا در خط هافبک عالی باشد. آفلای تمایل خود را برای دیدن دی یونگ در پیراهن سیتی ابراز کرد و بر سازگاری بین بازیکن و سیستم گواردیولا تاکید کرد.

نتیجه

در حالی که گمانه زنی ها در مورد آینده فرنکی دی یونگ در بارسلونا ادامه دارد. نظرات ستاره های سابق فوتبال رافائل فن در فارت و ابراهیم آفلای ابعاد جالبی می بخشد. چه دی یونگ در بارسلونا بماند یا به منچسترسیتی فکر کند. تصمیم او بدون شک فصل بعدی سفر فوتبالی او را رقم خواهد زد. تنها زمان مشخص خواهد کرد که هافبک با استعداد هلندی در فصل های آینده کجا مهارت های خود را به نمایش می گذارد.

Hesam
19 فوریه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *