انتقاد جهانبخش از مورینیو

انتقاد جهانبخش از مورینیو ، ستاره ایرانی تیم فاینورد هلند نسبت به برد تیم رم از رفتارهای ژوزه مورینیو انتقاداتی را بیان داشت. آقای خاص سرمربی تیم آس رم ایتالیا می باشد و در لیگ اروپا بازی می کند. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

جهانبش از خوزه مورینیو شاکی بود

به گزارش سایت ورزشی ، تیم آس رم ایتالیا در دیدار رفت در مقابل فاینورد هلند شکست خورد. در بازی برگشت نتیجه کاملا برعکس شد و آنها مسابقه را به نفع خود تغییر دادند و به مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا راه یافتند. فاینورد که علیرضا جهانبخش در آن تیم بازی می کند، در بازی رفت با نتیجه 0-1 پیروز شد و جالوروسی در بازی برگشت انتقام سختی از آنها گرفت و در حالی که بازی در زمان قانونی به تساوی 2-2 به تمام رسید. دو گل توسط الشعراوی و پلگرینی در وقت اضافه به ثمر رسید و این تیم در نهایت با نتیجه 1-4 حریف هلندی را شکست دادند. بازیکنان تیم رم بعد از صعود و شکست نگین حریفشان خوشحالی شدیدی از خود نشان دادند که به مذاق حریف خوش نیامد و علیرضا نیز نسبت به این موضوع انتقاد داشت.

انتقاد جهانبخش از مورینیو

شاکی بودن کاپیتان تیم ملی از مورینیو

کاپیتان با اخلاق فوتبال ایران در این روزها اظهار نظرهای فراوانی درباره موضوعات مختلف انجام می دهد. او حتی پا را فراتر گذاشت و به عنوان یک فوتبالیست به رفتارهای سرمربی مشهور دنیا اعتراض کرد. او نسبت به ژوزه مورینیو شاکی بود و از او شدیدا انتقاد نمود. صحبت های علیرضا در واکنش به اقداماتی است که سرمربی آس رم در تونل ورزشگاه در زمان مواجهه با سرمربی فاینوردی ها انجام داد. کارهایی که بازتاب زیادی در دنیا داشت. رفتارهایی که احتمالا به مسائل و جزئیات بازی رفت بر می گردد که مورینیو تجربه کرد و چندان به مزاقش خوش نیامد.

 

انتقاد جهانبخش از مورینیو

ستاره ایرانی باشگاه هلند در این باره بیان داشت: واقعا ناامیدی بزرگی است که ما بعد از بازی از یک سرمربی سرشناس و بزرگ دیدیم. واکنش بازیکنان و حرف های که به مربی ما زدند. من فکر می کردن این کارها واقعا بی مورد بوده است. کارهایی که خوزه انجام داد و از نظر بنده واکنش زیادی بود. مربی ما قبل از بازی اصلا حرفی نزد که بخواهد آنها را تحریک نماید.

جهانبخش گفت: درباره رفتارهای بازیکنان آس رم که واقعا شرم آور بود. ما در تمام طول بازی تلاش کردیم آرام بمانیم. ولی آنها بر روی ما فشار زیادی وارد کردند. بنده فکر می کنم صحنه های داوری نیز پنجاه پنجاه بود. واقعا دیوانه کننده است که به عنوان بازیکن کاری زیاد از من بر نیامد. تلاش کردیم فوتبال خوبی ارائه نماییم ولی متاسفانه بازی را با ناکامی واگذار نمودیم.

mohamadnd
24 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *