مذاکره جواد نکونام با میلاد محمدی

در این مقاله از وبسایت ورزشی قرار است به مقاله مذاکره جواد نکونام با میلاد محمدی بپردازیم.
ستاره چپ‌پای تیم ملی برخلاف برادرش روزهای آرام و دور از حاشیه‌ای را در فوتبال یونان سپری می‌کند.

برادران محمدی از لیگ چهاردهم و در حالی که بیست سالشان بود در فوتبال ایران مطرح شدند. آن ها دو فصل در راه آهن بودند؛ میلاد بیشتر دفاع و وینگر چپ بازی می‌کرد و مهرداد در خط حمله اما آنکه به تیم ملی رسید و در جام جهانی بازی کرد و خیلی زود به فوتبال اروپا رفت میلاد بود. او از سال 95 فوتبال ایران را به مقصد روسیه ترک کرد در حالی که مهرداد سه فصل بعد به تیم آوس پیوست.

در تمام این سال‌ها میلاد علاوه بر تجربه دو جام جهانی بازی در خنت بلژیک و سپس آ ا ک یونان را به کارنامه‌اش اضافه کرد و هرچند، به‌خصوص در سال‌های اخیر صحبت از بازگشت او به فوتبال ایران بوده، هیچگاه این اتفاق شکل جدی و عملی به خود نگرفته است. امسال مهرداد برادر دوقلوی میلاد به استقلال پیوسته است آن هم در حالی که از ابتدا صحبت از حضور این دو بازیکن در پرسپولیس می‌شد، به دلیل اینکه خودشان در برنامه نود و چند جای دیگر از علاقه‌شان به این باشگاه گفته بودند. چرخ روزگار فوتبال اما همیشه برپ ایه علاقه دوران کودکی نمی‌چرخد و گاهی آرزوها تغییر رنگ می‌دهند. با میلاد محمدی، دفاع چپ تیم آ ا ک و تیم ملی ایران، گفت‌وگویی انجام شده و حرف‌های او را می‌خوانید:

مذاکره جواد نکونام با میلاد محمدی
مذاکره جواد نکونام با میلاد محمدی

در سکوت و بی‌خبری؟ 
نمی‌دونم. واقعیت ولی از همون اول زیاد اهل مصاحبه نبودم. شاید به خاطر دوری از حواشی.

در آ ا ک دفاع چپ هستی یا وینگر؟
در پست دفاع چپ بازی می‌کنم، ولی چند تا بازی دوستانه با نظر مربی هافبک چپ و راست بازی کردم. ولی پست اصلی من دفاع چپه. خدا رو شکر اردوی پیش فصل خیلی خوبی داشتیم و امسال حس می‌کنم به امید خدا سال خیلی خوبی خواهد بود.

سرمربی تیم ماتیاس آلمیدای آرژانتینی
آلمیدا، همون‌طور که می‌دونید، موقعی که اومد واقعا تیم ما متحول شد. تیم یک‌دل ساخت و همه بازیکنای تیم دوستش دارن. یک مربی که تیم از همه لحاظ متحول کرده. ما پارسال بعد از چندین سال هم تو کاپ قهرمان شدیم و هم تو لیگ. آلمیدا یک مربی صاحب سبکه و خوشحالم با او کار می‌کنم.

چند زبان بلدی؟
من در اولین سال حضورم تو اروپا مجبور شدم که زبان انگلیسی یاد بگیرم و خدا رو شکر تو این امر موفق‌ بودم. همین‌طور من به زبان اسپانیایی هم کاملا مسلطم و‌ همه مصاحبه‌هام رو هم به زبان اسپانیایی انجام می‌دم و از لحاظ زبان هیچ مشکلی ندارم.

غیبت در اردوی تیم ملی
من بعد از جام جهانی دچار مصدومیت شدم و این منو یه‌کم‌ از تیم ملی دور کرد، ولی الان خدا رو شکر می‌کنم از لحاظ فیزیکی و بدنی و تجربه در بهترین شرایط خودم قرار دارم و اگر مربی صلاح بدونه می‌تونم به تیم‌ ملی کمک کنم.

قرار بود به یک تیم عربی بری؟
من چند تا پیشنهاد داشتم از چند تا باشگاه، ولی با وجود شرایط کنونی باشگاه و با صلاح‌دید مدیریت باشگاه و با توجه به حضور یه مربی کار بلد تصمیم گرفتم امسال هم در آ ا ک بمونم و در‌ خدمت این تیم باشم.

حضور مهرداد در استقلال
مهرداد تو این چند سال واقعا آمار فوق‌العاده‌ای ‌داشته. حق مهرداد خیلی بیشتر از اینها بوده و الان در تیمی حضور داره که یک‌سری مشکلات دارن. امیدوارم مشکلات تیم حل بشه بتونن راحت به کارشون ادامه بدن. آرزوی بهترینا رو دارم برای مهرداد و تیم جدیدش.

رفتن به تیم رقیب دوران کودکی
در مورد پیوستن مهرداد به استقلال هم فوتبال یک ورزش حرفه‌ایه و همیشه حرفه‌ای باید فکر کرد. هوادارای هر دو تیم قابل‌احترامن و آرزوی بهترینا رو دارم برای مهرداد و تیمش، استقلال.

چقدر به چیزهایی که می‌خواستی رسیدی؟
تا الان که به اینجا رسیدم به هیچ عنوان پشیمون نیستم. که اگر زمان به عقب برگرده، افسوس نمی‌خورم که کاش اون کار رو می‌کردم یا کم گذاشتم. همیشه با تمام توان برای پیشرفت خودم تلاش کردم و هیچوقت پشیمان نیستم. خدا رو شاکرم همیشه و این راه هنوز ادامه داره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *