ژسوس نامزد جوایز لیگ قهرمانان اروپا شد

ژسوس نامزد جوایز لیگ قهرمانان اروپا شد.گابریل ژسوس، مهاجم برزیلی با استعداد، بار دیگر خود را در کانون توجه قرار داد زیرا نامزد دریافت جایزه گل هفته لیگ قهرمانان اروپا و جایزه بهترین بازیکن هفته شد. عملکرد فوق العاده او در بازی اخیر مقابل سویا این نامزدی های معتبر را برای او به ارمغان آورد.

ژسوس نامزد جوایز لیگ قهرمانان اروپا شد

در رقابتی هیجان انگیز

سه شنبه شب، آرسنال با نتیجه 2-1 مقابل سویا پیروز شد و این گابریل ژسوس بود که بیش از همه درخشید. مهاجم برزیلی نقش مهمی در ایجاد گل ابتدایی بازی داشت و مهارت فوق العاده و هوش فوتبالی خود را به نمایش گذاشت. یک لحظه درخشش باعث شد . او فرصتی را برای هموطنش گابریل مارتینلی ایجاد کند . گل اول را به ثمر رساند.

با این حال، در دقیقه 53 بود که ژسوس واقعاً نمایش را ربود. او از یک زاویه بسیار باریک. یک ضربه کرلینگ خیره کننده به گوشه سمت راست بالای دروازه زد و دروازه بان سویا را بدون هیچ شانسی باقی گذاشت. این گل قابل توجه نه تنها برتری آرسنال را افزایش داد. بلکه طرفداران و کارشناسان را نیز مجذوب خود کرد.

بازیکن ارزشمند
بازیکن ارزشمند

گابریل ژسوس

اکنون خود را در رقابت برای جایزه گل هفته در کنار دیگر مدعیان برجسته می بیند. نامزدهای این جایزه معتبر عبارتند از مساک الیا (یانگ بویز) برای عملکردش در برابر آرسنال. ژاوی سیمونز (آر بی لایپزیگ) برای نمایش او در برابر کرونا زوزدا. و کیوگو فوروهاشی (سلتیک) برای تلاش هایش در برابر اتلتیکو مادرید. رای گیری برای گل هفته باز است . هواداران می توانند با دادن رای خود از گابریل ژسوس حمایت کنند.

کسب افتخارات ارزشمند
کسب افتخارات ارزشمند

برای رای دادن به گابریل ژسوس

برای گل هفته اینجا کلیک کنید. پنجره رای گیری در ساعت 12 بعد از ظهر به وقت CET روز جمعه اتمام می شود. بنابراین هواداران تشویق می شوند که صدای خود را به گوش دیگران برسانند.

گابریل ژسوس نه تنها برای بهترین گل هفته رقابت می کند. بلکه نامزد دریافت جایزه بهترین بازیکن هفته نیز هست. عملکرد کلی او در بازی مقابل سویا باعث شد تا در این هفته در بین برترین بازیکنان لیگ قهرمانان اروپا قرار بگیرد. مهارت، قاطعیت و مشارکت های حیاتی او او را به نامزدی برجسته برای این افتخار تبدیل کرد.

حضور در آرسنال
حضور در آرسنال

سایر بازیکنان نامزد دریافت جایزه

بهترین بازیکن هفته عبارتند از: اوانیلسون (اف سی پورتو)، سانتیاگو خیمنز (فاینورد) و دیوید راوم (آر بی لایپزیگ). طرفداران گابریل ژسوس نیز می توانند در این دسته به او رای دهند.

برای رای دادن به گابریل ژسوس به عنوان بهترین بازیکن هفته، اینجا را کلیک کنید. رای گیری برای این جایزه نیز در ساعت 12 بعد از ظهر به وقت CET روز جمعه به پایان می رسد.

از آنجایی که

دنیای فوتبال مشتاقانه نتیجه این جوایز را پیش بینی می کند، یک چیز مسلم است: گابریل ژسوس بار دیگر خود را به عنوان یک نیروی قابل حساب در صحنه اروپا ثابت کرد. توانایی ها و کمک های خارق العاده او در پیروزی آرسنال مقابل سویا نه تنها مورد توجه قرار گرفت. بلکه به میراث رو به رشد استعدادهای فوتبال برزیل در لیگ قهرمانان اروپا نیز افزود.

ژسوس نامزد جوایز لیگ قهرمانان اروپا شد
ژسوس نامزد جوایز لیگ قهرمانان اروپا شد

هواداران و علاقه مندان به فوتبال

اکنون این فرصت را دارند که قدردانی . حمایت خود را از گابریل ژسوس با رای دادن . جایزه گل هفته و بهترین بازیکن هفته نشان دهند. با نزدیک شدن به مهلت رأی گیری.  این افتخارات معتبر لیگ قهرمانان اروپا پیروز خواهد شد یا خیر.

Hesam
27 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *