تمرین مشترک تیم ملی کاراته بانوان ایران با قهرمانان کاراته وان

تمرین مشترک تیم ملی کاراته بانوان ایران با قهرمانان کاراته وان، تیم ملی کاراته بانوان ایران در تلاشی هیجان انگیز و مشارکتی برای تقویت مهارت های خود و آمادگی برای مسابقات بین المللی پیش رو، اخیراً تمرینات مشترکی را با قهرمانان مرحله اول مسابقات کاراته وان امسال برگزار کرد. این نشان دهنده گامی مهم در مسیر تعالی و موفقیت برای ورزشکاران ایرانی در سفر به بازی های آسیایی هانگژو و قهرمانی کاراته جهانی 2023 است.

تمرین مشترک تیم ملی کاراته بانوان ایران با قهرمانان کاراته وان

خبرگذاری ورزشی

این دیدار تدارکاتی و تمرینات مشترک در روزهای جمعه و شنبه هفدهم و هجدهم شهریور انجام شد که خبرگزاری ورزشی از طریق روابط عمومی فدراسیون کاراته گزارش داد.

تمرین مشترک تیم ملی کاراته بانوان ایران با قهرمانان کاراته وان
تمرین مشترک تیم ملی کاراته بانوان ایران با قهرمانان کاراته وان

ملی پوشان

ملی پوشان کاراته ایران در این تمرین سخت مشترک 90 دقیقه به بررسی و تقویت فنون خود اختصاص دادند. این جلسه تمرینی مشترک گواهی بر تعهد ورزشکاران و عزم آنها برای سربلندی کشورشان است.

تیم ملی کاراته بانوان

تیم ملی کاراته بانوان ایران خود را برای حضور در مرحله سیزدهم اردوی آماده سازی خود حاضر می کند، مرحله ای حساس برای آماده سازی خود برای بازی های آسیایی هانگژو و قهرمانی کاراته جهان 2023. این اردو که قرار است از 14 سپتامبر آغاز شود تا دوشنبه 20 سپتامبر ادامه خواهد داشت. ورزشکاران در تلاش برای کسب برتری سنگ تمام گذاشته و هر روز در دو شیفت صبح و بعد از ظهر در خانه کاراته و آکادمی ملی المپیک به شدت تمرین می کنند.

کاراته بانوان ایرانی
کاراته بانوان ایرانی

بازی های آسیایی

بازی های آسیایی هانگژو قرار است از 13 تا 16 اکتبر برگزار شود. و یک سکوی معتبر برای ورزشکاران برای به نمایش مهارت های خود و رقابت در صحنه بین المللی فراهم می کند. در ادامه این رویداد، مسابقات جهانی کاراته ۲۰۲۳ از دوم تا هفتم آبان ماه در شهر بوداپست مجارستان برگزار می شود. و فرصتی دیگر برای درخشش این کاراته کاهای با استعداد ایرانی فراهم می کند.

کاراته کاران
کاراته کاران

نتیجه

تمرین مشترک با قهرمانان کاراته وان نه تنها رفاقت را در بین ورزشکاران تقویت می کند. بلکه تضمین می کند که آنها به خوبی حاضر و با اعتماد به نفس هستند. زیرا هدف آنها ملحق به پیروزی و سربلندی ملت خود است. فداکاری و اشتیاق به نمایش گذاشته شده توسط تیم ملی کاراته بانوان ایران، روحیه ورزشکاری و تعالی را نشان می دهد. و الهام بخش همه علاقه مندان و طرفداران کاراته در سراسر جهان است. در حالی که شمارش معکوس برای این رویدادهای معتبر ادامه دارد. جهان مشتاقانه انتظار دارد که شاهد عملکرد استثنایی این ورزشکاران برجسته باشد.

Pooria
11 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *