بیوگرافی یاشوا کیمیش

بیوگرافی یاشوا کیمیش : جاشوا کیمیچ یک فوتبالیست آلمانی است که با مهارت های چشمگیر خود در زمین شهرت زیادی برای خود دست و پا کرد. کیمیچ که در 8 فوریه 1995 در روتوایل آلمان به دنیا آمد، در فوتبال بزرگ شد و به زودی برای بازی در یک باشگاه محلی جستجو شد.

کیمیخ کار حرفه ای خود را تنها در 17 سالگی آغاز کرد و در سال 2013 با باشگاه آلمانی VfB اشتوتگارت قرارداد امضا کرد. با این حال، انتقال او به بایرن مونیخ در سال 2015 بود که او را در کانون توجه قرار داد.

در بایرن

کیمیچ به سرعت خود را به عنوان بازیکنی پویا و همه کاره با توانایی بازی در چندین موقعیت در زمین تثبیت کرد. او در پست دفاع راست، هافبک میانی و حتی به عنوان مدافع میانی بازی کرده است.در لایپزیگ، کیمیچ به باشگاه کمک کرد تا به بوندسلیگا 2 صعود کند و به سرعت به خاطر عملکرد چشمگیرش شناخته شد. کیمیخ تنها پس از یک فصل حضور در لایپزیگ، در سال 2015 با بایرن مونیخ، غول بوندسلیگا به خدمت گرفت. او به سرعت به یکی از بازیکنان کلیدی این تیم تبدیل شد و از آن زمان تاکنون عناوین متعددی را با این باشگاه به دست آورده است.

بیوگرافی یاشوا کیمیش
بیوگرافی یاشوا کیمیش

تیم ملی

در سال 2016، او اولین بازی خود را برای تیم ملی آلمان انجام داد و عملکرد استثنایی او باعث شد تا در تیم ملی برای جام جهانی 2018 حضور داشته باشد.

مهارت های کیمیچ به تطبیق پذیری او در زمین محدود نمی شود. او همچنین به دلیل توانایی های فنی خود از جمله پاس های دقیق و کنترل عالی با هر دو پا مشهور است. او یک کارگر خستگی ناپذیر در زمین است و ترسی ندارد که برای موفقیت تیمش در زمین های سخت قرار بگیرد.

کیمیچ با وجود سن کمش تاکنون جوایز و جوایز متعددی را کسب کرد. او با بایرن مونیخ چندین بار قهرمان بوندسلیگا شد. و یکی از بازیکنان کلیدی در قهرمانی آنها در لیگ قهرمانان 2020 بود. او همچنین چندین بار به تیم منتخب فصل بوندسلیگا معرفی شد. و در سال های 2016 و 2017 به عنوان بهترین بازیکن جوان لیگ انتخاب شد.

کیمیچ در خارج از زمین نیز به خاطر فعالیت های بشردوستانه اش شناخته شد. او مدافع اهداف عدالت اجتماعی بود.و متعهد شده است که بخشی از حقوق خود را برای کمک به مبارزه با COVID-19 اهدا کند.

بیوگرافی یاشوا کیمیش
بیوگرافی یاشوا کیمیش

نقاط قوت

یکی از بزرگترین نقاط قوت کیمیچ تطبیق پذیری اوست. او توانایی بازی در پست های مختلف از جمله دفاع میانی، دفاع راست و هافبک دفاعی را دارد. توانایی فنی و دامنه پاس عالی او، او را به بازیکنی حساس برای بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان تبدیل کرد.

در سال 2016، کیمیچ اولین بازی خود را برای تیم ملی آلمان انجام داد و از آن زمان به عضویت ثابت تیم درآمد. او بخشی از تیم قهرمان جام کنفدراسیون‌ها در سال 2017 بود و همچنین در مسابقات مهمی مانند جام جهانی 2018 و قهرمانی اروپا 2020 بازی کرد.

در پایان

جاشوا کیمیچ یک ستاره در حال ظهور در دنیای فوتبال است. او با مهارت های استثنایی خود در زمین، تطبیق پذیری و فداکاری به تیم و جامعه خود، احترام و تحسین هواداران و دیگر بازیکنان را به خود جلب کرد. دیدن آینده برای این ورزشکار جوان با استعداد هیجان انگیز خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *