بیوگرافی کیمیچ

جاشوا کیمیچ یکی از با استعدادترین و همه کاره ترین فوتبالیست های حال حاضر جهان است. کیمیخ که در 8 فوریه 1995 در روتوایل آلمان متولد شد، به یکی از بازیکنان کلیدی بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان تبدیل شد. او به خاطر پاس‌های عالی، سرسختی در خط میانی و توانایی بازی در موقعیت‌های مختلف در زمین شهرت دارد. دراین مقاله به بیوگرافی کیمیچ می پردازیم.

اوایل زندگی

کیمیچ در بوسینگن، روستای کوچکی در جنوب غربی آلمان بزرگ شد.

بیوگرافی کیمیچ
بیوگرافی کیمیچ

او فوتبال را از سنین پایین شروع کرد و در نه سالگی به آکادمی جوانان VfB اشتوتگارت، یکی از باشگاه های برتر آلمان پیوست. او چهار سال را در آکادمی گذراند و سپس به تیم جوانان RB لایپزیگ، یک باشگاه تازه تاسیس در آن زمان، پیوست.

حرفه

کیمیچ اولین بازی حرفه ای خود را برای RB Laipzig در سال 2013 و در سن 18 سالگی انجام داد.

joshua kimmich
joshua kimmich

او به سرعت خود را به عنوان یک بازیکن کلیدی برای باشگاه معرفی کرد و به آنها کمک کرد در اولین فصل خود به لیگ 2 صعود کنند. عملکرد او توجه بایرن مونیخ را به خود جلب کرد و در ژانویه 2015 او را با مبلغی حدود 7 میلیون یورو به خدمت گرفت.

کیمیچ در ابتدا برای ورود به تیم اصلی در بایرن مشکل داشت، اما در اولین فصل حضورش در بایرن تاثیرگذار بود و 23 بازی در تمامی رقابت ها انجام داد. در فصل بعد، او به یک بازیکن ثابت برای تیم تبدیل شد و در چندین پست از جمله هافبک دفاعی، دفاع راست و دفاع میانی بازی کرد.

در طول سال ها، کیمیچ خود را به عنوان یکی از بهترین هافبک های جهان معرفی کرده است. توانایی او در کنترل سرعت بازی، دیکته کردن بازی از موقعیت های عمیق و ایجاد موقعیت برای هم تیمی هایش، او را به عضوی حیاتی در تیم بایرن مونیخ تبدیل کرده است. او عناوین زیادی را با این باشگاه کسب کرده است، از جمله شش عنوان بوندسلیگا، چهار جام DFB-Pokal و لیگ قهرمانان اروپا در سال 2020.

شغل بین المللی

کیمیچ همچنین از زمان اولین بازی خود در سال 2016، بازیکن کلیدی تیم ملی آلمان بوده است.

joshua kimmich
joshua kimmich

او در چندین پست برای این تیم بازی کرده است، از جمله دفاع راست، هافبک مرکزی و حتی به عنوان 9 کاذب. او بخشی از تیم آلمان بود که در جام کنفدراسیون‌های فیفا 2017 قهرمان شد و در آنجا به عنوان بهترین بازیکن مسابقات انتخاب شد.

خارج از زمین

کیمیچ در خارج از زمین به خاطر فعالیت‌های بشردوستانه و فعالیت‌هایش شناخته می‌شود.

joshua kimmich
joshua kimmich

در سال 2018، او بنیاد Joshua Kimmich را تأسیس کرد که هدف آن حمایت از کودکان و جوانان محروم در آلمان و سراسر جهان است. این بنیاد پروژه های مختلفی از جمله ساخت مدرسه در تانزانیا و بازسازی خانه کودکان در مونیخ را تامین مالی کرده است.

کیمیچ همچنین مدافع صریح عدالت اجتماعی و برابری است. او علیه نژادپرستی و تبعیض در فوتبال و جامعه صحبت کرده است و از تریبون خود برای افزایش آگاهی در مورد موضوعات مهمی مانند تغییرات آب و هوا و فقر استفاده کرده است.

زندگی شخصی

کیمیچ با لینا مایر ازدواج کرده است که زمانی که هر دو در دانشگاه اشتوتگارت تحصیل می کردند با او آشنا شد.

بیوگرافی کیمیچ
بیوگرافی کیمیچ

این زوج دارای دو فرزند هستند، یک پسر به نام لئون و یک دختر به نام ال. کیمیچ خانواده‌اش را به‌عنوان «صخره‌ای» خود توصیف کرده و به آنها اعتبار می‌دهد که او را ثابت نگه داشته و روی حرفه‌ی فوتبالش تمرکز کرده‌اند.

نتیجه

جاشوا کیمیچ یکی از با استعدادترین و همه کاره ترین فوتبالیست های حال حاضر جهان است. او به لطف پاس‌های عالی، سرسختی در خط میانی و توانایی بازی در موقعیت‌های مختلف در زمین، خود را به عنوان یک بازیکن کلیدی برای بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان تثبیت کرده است.

کیمیچ در خارج از زمین به خاطر فعالیت‌های بشردوستانه و فعالیت‌های بشردوستانه‌اش شناخته می‌شود و از پلتفرم خود برای افزایش آگاهی در مورد مسائل مهم اجتماعی استفاده کرده است. با استعداد، فداکاری و تعهدش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *