محرومیت کاوه رضایی در لیگ برتر تایید شد

کمیته استیناف فوتبال ایران حکم کمیته‌ی انضباطی پیرامون محرومیت کاوه رضایی در لیگ برتر را تایید کرد.

علت محرومیت کاوه رضایی در لیگ برتر

به گزارش ورزشی، بر اساس نامه‌ای که به تایید غفاری، دادرس، موسوی و علیرضا صالحی رسیده است، شکایت کاوه رضایی از حکم کمیته انضباطی و درخواست تایید فسخ قراردادش با تراکتورسازی به نتیجه نرسیده است. بدین ترتیب این کمیته رای اولیه خود را اعلام و تایید کرده است.

وکلای کاوه رضایی در جریان این پرونده رسول باختر و صابر مهدوی بودند. که دلایل آنها برای گرفتن حکم جدیدی در رد حکم ابتدایی کمیته انضباطی فدراسیون ثمر بخش نبود. حالا باشگاه تراکتور می‌تواند علیه این ملی‌پوش سابق تیم ملی شکایت کند. آنها می‌توانند علاوه بر دریافت غرامت ، او را ۴ الی ۶ ماه در لیگ محروم کنند. کاوه رضایی یک روز پیش از اتمام مهلت نقل و انتقالات نیم فصل از باشگاه تراکتور جدا شد.

این باشگاه این حرکت رضایی را غیرقانونی دانست و هرچند رضایی فسخ قراردادش را با استناد به متن قرارداد، قانونی جلوه می‌دهد. اما در نهایت رای اولیه به دلیل انشای قرارداد او به ضررش اعلام گردید. اکنون نیز کمیته استیناف این حکم را نهایی کرده است.

ورزشی: تایید حکم اولیه‌ی محرومیت کاوه رضایی
ورزشی: تایید حکم اولیه‌ی محرومیت کاوه رضایی

چاره‌ی راه کاوه رضایی چیست؟

با این شرایط کاوه رضایی برای ادامه بازی در فوتبال ایران و در فصل آتی، مجبور است که با باشگاه تراکتور توافق کند. انتظار می‌رود که باشگاه تراکتور از این بازیکن مبلغی که در فصل جاری پرداخت کرده را باز پس خواهد گرفت. همچنین شاید جریمه سنگین‌تری انتظار این بازیکن سابق استقلال و شارلوا را می‌کشد.

Pooria
30 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *