مهاجم جدید پرسپولیس

مهاجم جدید پرسپولیس را بشناسید!

طبق گزارش ورزشی یک رسانه آلبانیایی مدعی شد که سوکول سیکلیشی، بازیکن تیم قونیه اسپور ترکیه در آستانه پیوستن به پرسپولیس قرار دارد.

یحیی گل محمدی برای به خدمت گرفتن یک مهاجم، مدت هاست که بازیکنان مختلفی را مورد ارزیابی قرار داده و به دنبال جذب یک بازیکن ایده آل برای تقویت خط حمله تیمش است. تاکنون چندین گزینه به سرمربی سرخ ها معرفی شده اند و وی قرار است تصمیم نهایی خود را در این خصوص اتخاذ کند.

در این میان، یک سایت آلبانیایی مدعی شده که پرسپولیس قصد دارد تا سوکول سیکلیشی، مهاجم تیم ملی آلبانی و باشگاه قونیه اسپور ترکیه را به خدمت بگیرد. بازیکنی که فصل قبل به صورت قرضی برای تیم الخلیج عربستان به میدان رفت و عملکرد خوبی را نیز از خود به نمایش گذاشت.

مهاجم جدید پرسپولیس
مهاجم جدید پرسپولیس

در گزارش وب سایت shqiptarja با تیتر “سوکول سیکلیشی به ایران می رود” آمده است:

قرار است سوکول سیکلیشی به کار خود در ایران ادامه دهد. مهاجم تیم ملی که فصل گذشته را به صورت قرضی در الخلیج عربستان بازی می کرد، مورد توجه تیم پرسپولیس ایران قرار گرفته است.

این بازیکن 33 ساله که فصل گذشته رقیب کریستیانو رونالدو بود، در 29 بازی 10 گل برای الخلیج به ثمر رساند و یکی از عوامل بقای الخلیج در سطح اول فوتبال عربستان بود.

سیکلیشی که پس از یک سال قرضی به قونیه اسپور بازگشته است، به نظر می رسد دوباره ترکیه را برای یک ماجراجویی جدید ترک کند. قرارداد این بازیکن در تابستان 2024 به پایان می رسد و به نظر می‌رسد که سیکلیشی پیشنهاد سنگینی دریافت کرده و می‌تواند زودتر از موعد، قونیه را ترک کند.

این مهاجم از سال 2020 در تیم قونیه اسپور ترکیه حضور داشته و دو فصل بسیار خوب را در این تیم تجربه کرد و یک فصل به صورت قرضی راهی عربستان شد. سوکول در حال حاضر و در سن 33 سالگی، به دنبال انعقاد قراردادهای مطلوب جدید در آستانه پایان دوران ورزشی خود است.

مهاجمی که برای تیم ملی آلبانی 53 بازی انجام داد و 12 گل به ثمر رساند، پیش از این برای چندین باشگاه دیگر مانند باشاک شهیر، آخیسار اسپور، بسا، گوزتپه و… به میدان رفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *