لچه ۰-۴ اینتر: برد قاطع اینتر مقابل لچه

لچه ۰-۴ اینتر: برد قاطع اینتر مقابل لچه. در یک نمایش هیجان انگیز از مهارت و تسلط، اینترمیلان در بازی خارج از خانه خود در هفته بیست و ششم سری آ، یک پیروزی قاطع 4-0 مقابل لچه را به دست آورد. این مسابقه نشان دهنده قدرت تهاجمی اینتر بود، با بازیکنان کلیدی که در یک برد متقاعد کننده مشارکت داشتند که آنها را محکم کرد. جایگاه در بالای جدول لیگ.

لچه ۰-۴ اینتر: برد قاطع اینتر مقابل لچه

برتری نیمه اول

اینتر از همان ابتدا با حملات بی امان مقابل لچه رده چهاردهم برتری خود را ثابت کرد. این موفقیت در اوایل زمانی اتفاق افتاد که لائوتارو مارتینز، با دریافت یک پاس دقیق از کریستین اصلانی، به طرز ماهرانه ای از خط دفاعی لچه عبور کرد و صدمین گل خود را در سری آ به ثمر رساند. علی‌رغم تلاش‌های لچه برای مقابله، کنترل بازی اینتر در نیمه اول باعث شد حریف هیچ شانسی برای گلزنی نداشته باشد.

برد اینتر مقابل لچه
برد اینتر مقابل لچه

فرصت های از دست رفته و افزایش نیمه دوم

هنریک مخیتاریان در دقیقه 22 این فرصت را داشت که برتری اینتر را افزایش دهد و با فاصله کمی از هدف خود را از دست داد. با این حال، نیمه دوم شاهد این بود که اینتر حملات تهاجمی خود را از سر گرفت. الکسیس سانچز در دقیقه 54 موقعیتی را برای داویده فراتسی ایجاد کرد که او با ضربه دقیق توپ را به ثمر رساند و برتری اینتر را دو برابر کرد.

تنها دو دقیقه بعد، لائوتارو مارتینز که باز هم ابزاری بود، پاس فراتسی را دریافت کرد و با ضربه پای چپ با اطمینان به دروازه رسید. پیاپی سریع گل ها عزم اینتر برای یک پیروزی قاطع را نشان داد.

مقاومت دفاعی و درخشش ضد حمله

لچه در دقیقه 66 زمانی که لامک باندا دروازه اینتر را تهدید کرد، دوباره تلاش کرد، اما امیل آئودرو دروازه بان اینتر را مهار کرد. اما اینتر به سرعت پاسخ داد و استفان دیفری پاس فدریکو دیمارکو را به ضربه سر تبدیل کرد و گل چهارم را به ثمر رساند.

تلاش های دیرهنگام و حکم نهایی

لچه در دقیقه 75 موفق شد خط دفاعی اینتر را زیر پا بگذارد و یک آرامش لحظه ای ایجاد کند. تلاش روبرتو پیکولی در دقایق پایانی به تیر افقی دروازه برخورد کرد، اما آدرئو دروازه اینتر را تضمین کرد. لچه با داشتن تنها 39 درصد مالکیت، نتوانست شتاب بازی را تغییر دهد.

لچه ۰-۴ اینتر: برد قاطع اینتر مقابل لچه
لچه ۰-۴ اینتر: برد قاطع اینتر مقابل لچه

نتیجه

پیروزی 4-0 اینتر با 66 امتیاز جایگاه خود را در صدر سری آ تثبیت کرد. از سوی دیگر لچه با 24 امتیاز در رده چهاردهم باقی مانده است. این مسابقه درخشش هجومی، انعطاف دفاعی و عزم اینتر برای حفظ برتری خود در لیگ را به نمایش گذاشت.

Hesam
26 فوریه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *