بدل لیونل مسی در ایران

رضا پرستش یکی از مشابه ترین چهره ها و بدل های لیونل مسی ستاره مشهور آرژانتینی فوتبال دنیا است. پرستش متولد 1371 شهر تهران مدل و بازیگر ایرانی است. رضا دانشجوی لیسانس شهرسازی بوده و شباهت زیادش به مسی او را وارد یک زندگی جدیدی کرده است. در ادامه سایت ورزشی با بدل لیونل مسی در ایران آشنا شوید.

 

رضا پرستش کیست؟

رضا پرستش متولد 1371 شهر تهران مدل و بازیگر ایرانی مشابه مسی ستاره افسانه ای آرژانتین است. او در تمام دوران جوانی و نوجوانی اش با یک جمله تو چقدر شبیه مسی هستی؟ آنقدر که دوستان و خانواده اش هم او را با این نام صدا می زدند و چندان به این موضوع واکنش نشان نداد.

بدل لیونل مسی در ایران

پدر او از شش سال قبل بر روی شباهت رضا و مسی تاکید می کند. رضا هربار چون باور نمی کند با بی تفاوتی از کنار این موضوع رد شده و اگر شبیه باشند چه کاری می تواند بکند؟ تا اینکه چند ماه قبل پدر رضا پیشنهاد می دهد. که رضا با پیراهن ورزشی آرژانتین و بارسلونا عکس انداخته و برای سایت های ورزشی بفرستد. رضا با اینکار یک اتفاق عجیب و غریب روبرو می شود. برای سایت ورزشی فرستادم، من عکس را شب فرستادم اما آنها ساعت ۱۰ صبح روز بعد فوری با من تماس گرفتند و گفتند آب دستت داری بگذار زمین و بیا اینجا، آنجا از من عکس و فیلم گرفتند و پخش کردند و بعد از آن قضیه خیلی جدی شد

 

بعد از گل لیونل مسی به تیم ملی ایران

پدرم یک فوتبالیست باتعصب است که از قضا طرفدار رئال می باشد. در زمان جام جهانی هنوز کسی مرا نمی شناخت. اما خانواده مرا مسی می دانستند. زمانی که با تک گل لیونل در دقیقه های پایانی ایران به آرژانتین باخت. پدرم با من تماس گرفت و گفت شب خانه نیا چون من گل زده بودم. و خیلی از دوستانم هم زنگ زدند و به خاطر گل مسی به من بد و بیراه گفتند.

بدل لیونل مسی در ایران

شهرت جهانی بدل لیونل مسی:

رضا پرستش به شهرت جهانی دست یافت. روزنامه Bola vip نوشت : دو قلو گمشده لیونل در ایران حضور دارد. رضا شباهت زیادی به ستاره بارسا و دنیا دارد و به همین دلیل شهرت زیادی دست یافت.

سایت la opnion از رضا پرستش به عنوان بدل مسی یاد کرد

روزنامه entrelineas نوشت : باورنکردنی است، بدل مسی در ایران زندگی می‌ کند، شبکه اجتماعی فیفا نیز با انتشار عکسی از وی و شباهتش با مسی نوشت

سایت infobae نیز به این موضوع پرداخت و نوشت:

پسری که ابتدا در نانوایی کار می‌ کرد، اکنون به علت شباهت بالایش به مسی مشهور شده است. او مدل موهایش همچون مسی است و ریش خود را مانند مسی رنگ کرده است و با پیراهن تیم ملی فوتبال آرژانتین در خیابان های تهران راه می‌رود و مردم با او سلفی می‌ گیرند

 

رضا پرستش و بازیگری:

رضا حتی در یک برهه به بازیگری روی آورد و با آقای نادری بازیگر محبوب در حال تولید یک محتوای سریالی داستانی در صنعت سینمایی بود. حتی در یک سریال کمدی نیز کار کرده است.

بدل لیونل مسی در ایران

شباهت رضا پرستش با مسی در بچگی:

برخی گمان می کردند که من خودم را به مسی شبیه کردم یا با عمل جراحی به این شباهت دست یافتم. یا اینکه از گریم خاصی استفاده می کند. اما اینکارها را اصلا انجام ندادم. من فقط در طول این مدت ریشم را شبیه مسی زدم و دوست دارم مسی دوباره ریش خود را بزند تا این موضوع به همه ثابت شود که بنده واقعا به مسی شباهت دارم. حتی عکس های بچگی مان نیز شبیه هم است و هم قد هستیم.

 

 

آزمایش DNA یا همزاد مسی!

حتی برخی گفتند شباهت تو به مسی بسیار عجیب است. تو باید آزمایش دی ان ای دهی تا همه چیز مشخص شود. اصلا شاید واقعا همزاد مسی هستی. یا در آنجا به دنیا آمده ای.

بدل لیونل مسی در ایران

رضا پرستش بدل لیونل مسی در فوتبال:

بنده به فوتبال علاقه زیادی دارم و فوتبال بازی کردنم بد نیست و تمرین دارم که حتی بهتر شوم و برای کارهای سینمایی نیز پیشنهاد داشتم. بخاطر اینکار چند کیلو وزن کم کردم و برخی دیگر باور کردن من مسی ایران هستم. حتی فوتبالمم بسیار خوب شده است.

 

با اسم مسی در کشور سوئد:

پسر خاله ام در استکهلم کافه دارد و به من اصرار کرد که شبیه مسی هستی و موهایت را مثل مسی کوتاه کن و همانند ستاره فوتبال آرژانتینی لباس بپوش. حتی آنها برای کافه یک دعوت یا ایونت با حضور یکی از بازیکنان بارسلونا اعلام می کنند. وقتی در آن روز جمعیت زیادی به کافه آمدند. و من با سه چهارتا بادیگارد داخل رفتم همه جا سکوت بود. همه فکر کردند واقعا مسی آمده است. ما ترسیدیم که اتفاق بدی بیفتد و سریعا پشت بلندگو اعلام کردیم که این شخصیت بدل مسی است و یک برنامه طنز و جوک می باشد. کار ممکن بود بیخ پیدا کند و خطرناک شود. چون به مسی حق شکایت می داد و یک نفر از اسمش سوء استفاده می کرد.

بدل لیونل مسی در ایران

 

حضور در بخش وی آی پی هواپیمایی قطر:

اسپانسر تیم بارسا هواپیمای قطر است. من دقیقا با آن هواپیما از سوئد به تهران آمدم. وقتی خودم را به عنوان بدل مسی معرفی نکردم و قصه جالب شد، خدمه هواپیما با دیدن من فکر کردند که واقعا مسی سوار هواپیما شد. بلیطم را نشان دادم و گفتم ایرانی هستم و به تهران می روم. در نهایت مرا بلند کردند و به دلیل شباهتم به اسطوره فوتبال دنیا به بخش VIP هدایت شدم.

 

دیدار رضا با ژاوی هرناندز:

ژاوی زمانی که بعد از بارسلونا به تیم السد قطر رفت. نیز برای انجام بازی با استقلال به تهران آمد و همین سفر باعث دیدار من با ژاوی شد. آن دیدار بسیار جالب بود و بعد از اینکه

بدل لیونل مسی در ایران

وقتی ژاوی مرا شناخت

ژوای هرناندز بازی‌ ساز سابق بارسلونا که بعد از دوران طلایی‌ اش در بارسا به السد قطر رفت. برای انجام بازی با تیم استقلال به تهران آمد. که این سفر باعث شد رضا ژاوی را ببیند اتوبوس که پیاده شد. تا مرا دید شناخت و گفت Iranian messi و در آخر هم پیراهنش را به من هدیه داد که یکی از باشگاه‌ ها می‌ خواست به مبلغ ۶۰ میلیون از من بخرد که من اینکار را نکردم

من هم پیراهن را قاب کرده‌ ام و به دیوار اتاقم زده‌ ام

مسی از وجود من خبر دارد!

او می گوید تا حالا تحقیق زیادی انجام داده که متوجه شد. هیچ بدل دیگری از مسی در دنیا وجود ندارد. رضا پرستش تنها بدل مسی در دنیا است که احتمالا روزی همدیگر را از نزدیک خواهند دید. البته حتی یکبار او از فاصله بسیار نزدیک به ماشین مسی خودی نشان داد اما لیونل زیاد توجهی به این شخصیت ایرانی نداشت. چندبار خواستم پیام بدهم و یا راه ارتباطی پیدا کنم دیدم که فایده‌ای ندارد. اما فکر می‌ کنم احتمالا از طریق ژاوی به گوشش رسیده باشد که یک بدل ایرانی دارد

 

mohamadnd
4 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *