روز جادویی لیونل مسی و خانواده در دنیای دیزنی

لیونل مسی بازیکن مطرح آرژانتینی فوتبال و همسرش آنتونلا روکوزو در روز اخیر در دیزنی لند حضور داشتند. این دو چهره مشهور دنیا روز شگفت انگیز خود را در این مکان در رسانه های اجتماعی برای کاربران خود به اشتراک قرار دادند. در ادامه سایت ورزشی با روز جادویی لیونل مسی و خانواده در دنیای دیزنی همراه شوید.

روز جادویی لیونل مسی و خانواده در دنیای دیزنی

به گزارش سایت ورزشی، مسی بعد از اولین سال دوری از رقابت های فوتبال اروپا، تعطیلات رسمی خود را در فلوریدا سپری نموده است. لیگ ام ال اس به صورت آرام پیش می رود. این بازیکن زمان زیادی برای استراحت در کنار خانواده دارد. او با همسر خودش آنتونلا و پسران خود بنام های تیاگو، متئو و چیرو به مرکز تفریحی دیزنی لند در اورلاندوی فلوریدا حضور پیدا کردند. خانواده لئو مسی با کلاه و هودی وارد این مکان شدند و فقط چندین پرسنل امنیتی و برخی از دستیاران کنار آنها حضور پیدا کردند. برخی از طرفداران متوجه او شدند و کنار مسی عکس گرفتند.

لحظات وحشتناک برای همسر لیونل مسی

مسی جزوه چهره های دوست داشتنی و معروف دنیا به شمار می رود. از وقتی که این بازیکن برای اینترمیامی بازی کرده است. در بین آمریکایی ها محبوب شده است. این بازیکن چهره آرامی دارد و زندگی خودش را نیز بر همین منوال سپری نموده است. بسیاری از مردم هنوز از زندگی شخصی او اطلاعات زیادی ندارند و برخی او را نمی شناسند. اما با حضور در لیگ آمریکا روز به روز بر شهرتش برای مردم آمریکا اضافه شد. احمتمالا به این زودی ها نمی تواند با خانواده به مکان های عمومی نظیر دیزنی لند برود.

بعد از اینکه تیم اینترمیامی آمریکا از پلی آف MLS حذف شد، لئو تا پایان سال آزاد بوده و تا زمانی که فصل 2024 در ایالات متحده در اواسط ژانویه از سر گرفته شود. او فرصت کنار خانواده بودن را دارد. او حالا می خواهد استراحت داشته باشد. تا با روحیه بالا و سطح فیزیکی مناسب برای مسابقات آماده شود.

mohamadnd
26 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *