لیونل مسی باربی شد!

لیونل مسی ستاره آرژانتینی باشگاه اینترمیامی آمریکا در این روزها نقل محافل خبرهای فوتبالی شده است. مسی روزهای خوبی را در این باشگاه آغاز کرده و در خلال بازی این هفته نیز یک گل مهم در لحظات پایانی از فاصله دور پشت 18 زده است. در ادامه سایت ورزشی با اخبار لیونل مسی باربی شد! همراه ما باشید.

 

لیونل مسی باربی شد!

به گزارش سایت ورزشی ، همزمان با حضور لیونل مسی در اینترمیامی و اکران فیلم باربی ،شوخی بامزه ای با قهرمان تیمشان انجام شده است. مسی در حالی به تیم آمریکایی پیوست که لباس اول این تیم نیز با رنگ صورتی است. و همین باعث سوژه کاربران در فضای مجازی شده است. همزمان با اولین مسابقه مسی در اینترمیامی با لباس صورتی ، فیلم باربی در سرتاسر دنیا به اکران در آمد. و تقارن این دو اتفاق باعث شوخی های بامزه بین مردم با مسی شده است. عروسکی از او به سبک عروسک‌های باربی ساخته است. که با همان فونت این عروسک‌ها به معرض فروش گذاشته شد.

لیونل مسی باربی شد!

عروسک باربی چیست؟

عروسک باربی در مارس ۱۹۵۹ توسط شرکت متل ساخته و روانه بازار شد. روث هندلر این عروسک را با الهام از عروسکی آلمانی به نام بیلد لیلی به وجود آورد. باربی نماد برندی از عروسک ها و لوازم جانبی متل است که شامل سایر اعضای خانواده و عروسک‌های کلکسیونی می‌شود. باربی بیش از شصت سال است که بخش مهمی از بازار عروسک‌های مد اسباب‌بازی و همین طور موضوع جنجال‌ها و شکایت‌های بسیاری بوده است که بیشتر شامل تقلید از عروسک و سبک زندگی او می‌شود.

متل بیش از یک میلیارد عروسک باربی را فروخته است. که آن را به بزرگترین و سودآورترین خط تولید این شرکت تبدیل کرده است. نام تجاری این عروسک از اواخر دهه ۱۹۸۰ به یک امتیاز رسانه‌ای گسترش یافته است. از جمله مجموعه‌ای طولانی مدت از انیمیشن‌های باربی که در سال ۲۰۰۱ آغاز شد. از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۷ فیلم ها به طور منظم از کانال نیکلودئون پخش می‌شدند. حتی فیلم و انیمیشن های زیادی در سال های مختلف از این عروسک ساخته شده است.

mohamadnd
26 جولای 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *