ساعت لاکچری ۱۷ میلیاردی لیونل مسی

لیونل مسی بازیکن ثروتمند و حرفه ای فوتبال دنیا که در این فصل برای تیم اینترمیامی آمریکا بازی می کند. این بازیکن مطرح آرژانتینی هفته قبل تماشاگر دیدار دو تیم اینترمیامی و هیوستون بوده است. در ادامه سایت ورزشی با ساعت لاکچری ۱۷ میلیاردی لیونل مسی همراه ما باشید.

 

ساعت لاکچری ۱۷ میلیاردی لیونل مسی

به گزارش سایت ورزشی ، فوتبال یکی از پردرآمدترین رشته های ورزشی دنیا به حساب می آید. بیشتر ستاره های فوتبال خصوصا رونالدو و مسی جزو ثروتمندترین افراد در جهان هستند که هر از چند گاهی از تفریحات ، ماشین ها ، تزئینات و وسایل لاکچری خود پرده برداری می کنند. مسی نیز از جمله چهره های مطرح و مشهور دنیا است که در فوتبال به تمام آرزوهایش رسیده است. از ماشین های لاکچری و گران قیمت ، ویلاها و خانه های فوق العاده جذاب تا ساعت و جواهرات بی نظیر که در برخی تصاویر همیشه از آنها رونمایی می کند.

هفته قبل در خلال دیدار پایانی «یو اِس اُپن کاپ» تیم‌های فوتبال اینترمیامی و هیوستون به مصاف هم رفتند. در این مسابقه در نهایت میامی آمریکا با برتری 2-1 پیروز میدان شد. این تیم قهرمان USOPEN CUP شد. مسی به دلیل مصدومیت در این دیدار نتوانست برای اینترمیامی فوتبال بازی کند و از روی سکوهای ویژه مسابقه را تماشا می کرد.

ساعت لاکچری ۱۷ میلیاردی لیونل مسی

لیونل مسی بازیکن مطرح اینترمیامی با لباس شخصی در استادیوم حاضر شد. و یک ساعت برند مشهور و گران قیمت پتک فیلیپ در دست داشت. که روی آن با ۸۰ یاقوت گران بها تزیین شده است. که در سایت های جهانی قیمتی بالغ بر ۳۵۰ هزار دلار دارد. به نظر شما چه چیزی باعث می شود تا بازیکنان فوتبال عاشق چیزهای گران قیمت و لاکچری باشند؟ درآمدهای نجومی در فوتبال ، پز دادن به بقیه رقیبان یا علاقه شخصی به ساعت لاکچری می باشد؟ لطفا در ادامه نظرات تان را بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *