فاش یک راز جنجالی: لیورپول تیم محبوب کودکی دی‌بروینه!

کوین دی‌بروینه اسطوره‌ی منچسترسیتی از راز جالبی پرده برداشت. لیورپول تیم محبوب کودکی دی‌بروینه بوده است. او آرزوی بازی در این تیم را داشته است. در این پست از ورزشی به این ماجرای جالب می‌پردازیم.

عجیب اما جالب | لیورپول تیم محبوب کودکی دی‌بروینه

کوین دی بروینه اخیراً با منچسترسیتی سه گانه فتح کرد. لیگ قهرمانان نیز بهموفقیت های آنها در لیگ برتر و جام حذفی را دو چندان کرده است. اما خیلی ها نمی دانند که تیم مورد علاقه او در دوران کودکی یکی از رقبای سیتی در لیگ برتر بوده است.

ویدئویی از زمانی که این بلژیکی 11 ساله بود در KAA Gent او را در مورد تحسینش برای لیورپول نشان می دهد.

او در آن زمان اعلام کرد که از طرفداران مایکل اوون است : “من او (مایکل اوون) را دوست داشتم. زیرا کوچک و سریع بودم و با او مقایسه می شدم. همچنین بازیکنان ماهری مانند زیدان و رونالدینیو را دوست داشتم.” در سال 2019، همانطور که توسط دیلی میل تایید شد. بلژیکی اعتراف کرد که طرفدار لیورپول بوده است.

دی بروین گفت: “بخشی از خانواده من که در انگلیس زندگی می کنند. همه مانند من طرفدارانی بودند.”

در طول مدت حضورش در سیتیزنز، او 17 بار با لیورپول نبردهای حماسی داشته است. مسابقاتی که باید به اندازه پسری که اعتراف کرد که طرفدار قرمزهاست از او لذت برده است.

حالا یک اسطوره سیتی

دی بروین از زمان حضورش در اتحاد، به یک اسطوره باشگاه تبدیل شده است. تقریباً تمام عناوین ممکن را با سیتی تحت هدایت پپ گواردیولا به دست آورده است. لیگ قهرمانان اخیر، پنج قهرمانی لیگ برتر، دو جام حذفی، پنج جام کارابائو و دو جام اتحادیه.

دی بروین همچنین خود را به عنوان یکی از بهترین بازیکنان جهان تثبیت کرده است، و دو جایزه بهترین بازیکن سال PFA را به دست آورد. به طور متوالی از سال 2020 تا 2022 در فهرست FIFA/FIFPro World XI قرار گرفت.

شاید اگر در دوران بزرگانی مانند مسی و رونالدو نبودیم، حداقل یک توپ طلا حق بازیکنی مانند کوین دی‌بروینه بوده است.

Pooria
3 جولای 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *