هوادار پرسروصدای رونالدو در تهران

کریستیانو رونالدو به همراه تیم النصر عربستان برای بازی روز سه شنبه در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا به شهر تهران وارد شد. در بدو ورود بسیاری از هواداران و طرفداران این چهره مطرح ورزشی در فرودگاه امام خمینی و هتل اسپیناس پالاس محل اقامت این تیم سعودی گردهم جمع آمدند. اما حضور یک پسربچه کرجی که عاشق رونالدو بود حسابی سروصدا کرد. در ادامه سایت ورزشی با هوادار پرسروصدای رونالدو در تهران همراه ما باشید.

هوادار پرسروصدای رونالدو در تهران

به گزارش سایت ورزشی ، یک پسر بچه بنام ادرین اهل شهر کرج علاقه زیادی برای دیدن ستاره محبوب دنیای فوتبال داشت و در زمان ورود رونالدو به شهر تهران ویدیو گریه این بچه حسابی سروصدا کرد. پسربچه تلاش داشت که با رونالدو در محل اقامتش دیدار کند که بالاخره به آرزوی خودش رسید. آدرین اسم یک کودکی است که در ساعات قبل ویدیوهای مربوط به تلاش او برای دیدار با رونالدو حسابی در شبکه های اجتماعی وایرال شد. پسر بچه از علاقه اش برای دیدار با رونالدو گفت.

هوادار پرسروصدای رونالدو در تهران

این شخص به دلیل ازدحام جمعیت و تدابیر شدید امنیتی برای حضور کریستیانو در هتل نتوانست با ستاره محبوب خودش دیدار کند. و از این بابت شدیدا ناراحت بود و گریه می کرد. او با اشک ها و گریه زاری در هتل محل اقامت بازیکنان النصر حضور داشت. و بازیکنان این تیم را متهم ردیف اول برای این وضعیت می دانست. در پایان امشب ویدیوها و تصاویری از دیدار ادرین با رونالدو در اینستاگرام باشگاه النصر منتشر شد. که نشان می دهد بالاخره او به آرزوی خودش رسید و برای دیدار با ستاره بزرگ دنیای فوتبال و گرفتن امضاء به اتفاق محل اقامتش فراخوانده شده است. قطعا حضور یک چهره مطرح و محبوب دنیای فوتبال در ایران برای هر بیننده ای فریبنده است و هرکس دوست دارد این بازیکن بزرگ را از نزدیک ببیند و ادرین کوچولو نیز یکی از آنها بود که به آرزوی خودش رسید.

mohamadnd
19 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *