بیوگرافی لوکاس هرناندز

بیوگرافی لوکاس هرناندز : یک فوتبالیست حرفه ای فرانسوی است که در حال حاضر به عنوان مدافع برای بایرن مونیخ و تیم ملی فرانسه بازی می کند. هرناندز با عملکرد چشمگیر خود در زمین، خود را به عنوان یکی از با استعدادترین و همه کاره ترین مدافعان جهان معرفی کرد.

اوایل زندگی و شغل

لوکاس هرناندز در 14 فوریه 1996 در مارسی، فرانسه به دنیا آمد. پدر و مادرش، ژان فرانسوا هرناندز و ناتالی هرناندز، هر دو فوتبالیست های حرفه ای بودند که به او کمک کرد از سنین جوانی علاقه شدیدی به این ورزش پیدا کند. او فوتبال خود را در سن 6 سالگی با باشگاه محلی اتلتیکو مارسی آغاز کرد.

در سال 2007، زمانی که هرناندز 11 ساله بود، او و برادرش، تئو هرناندز، به آکادمی جوانان المپیک مارسی، یکی از برترین باشگاه‌های فوتبال فرانسه، پیوستند. با این حال، پس از چهار سال حضور در مارسی، هرناندز در سال 2014 با باشگاه اسپانیایی اتلتیکو مادرید قرارداد امضا کرد.

بیوگرافی لوکاس هرناندز
بیوگرافی لوکاس هرناندز

شغل حرفه ای

هرناندز اولین بازی حرفه ای خود را برای اتلتیکو مادرید در 2 دسامبر 2014 در سن 18 سالگی در یک بازی کوپا دل ری در برابر یو یو لاگوسترا انجام داد. او به لطف تطبیق پذیری، قدرت دفاعی و مهارت های فنی خود به سرعت خود را به عنوان یک بازیکن کلیدی برای تیم معرفی کرد.

در فصل 18-2017، عملکرد هرناندز توجه هواداران فوتبال در سراسر جهان را به خود جلب کرد. او نقش مهمی در کمک به اتلتیکو مادرید برای قهرمانی در لیگ اروپا و همچنین نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا داشت. بازی‌های چشمگیر او در زمین به لطف سبک بازی فیزیکی و تهاجمی‌اش، لقب «گاو» را برای او به ارمغان آورد.

در تابستان 2019، هرناندز با مبلغ 80 میلیون یورو به غول آلمانی بایرن مونیخ رفت و او را به گران ترین مدافع تاریخ فوتبال آلمان تبدیل کرد. از آن زمان، او 59 بازی برای این باشگاه انجام داده و نقشی حیاتی در پیروزی آنها در لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2019-2020 داشته است.

زندگی شخصی:

لوکاس هرناندز همیشه زندگی شخصی خود را دور از چشم عموم نگه داشته است زیرا برای حریم خصوصی ارزش قائل است. با این حال، در می 2019، او با شریک قدیمی خود، آملیا ازدواج کرد. آنها با هم یک پسر به نام مارتین دارند که در سپتامبر 2019 به دنیا آمد.

لوکاس هرناندز تنها با 25 سال سن توانسته به یکی از بهترین مدافعان دنیای فوتبال تبدیل شود. توانایی های فنی، سرعت و قدرت دفاعی او همگی به موفقیت او کمک کرده است. لوکاس هرناندز الهام بخش بسیاری از بازیکنان جوان فوتبال در سراسر جهان است و اشتیاق و فداکاری تزلزل ناپذیر او گواهی بر موفقیت اوست.

بیوگرافی لوکاس هرناندز
بیوگرافی لوکاس هرناندز

تیم ملی فرانسه

هرناندز علاوه بر دوران باشگاهی خود یکی از اعضای کلیدی تیم ملی فرانسه نیز می باشد. او اولین بازی خود را برای Les Bleus در مارس 2018 در یک بازی دوستانه مقابل کلمبیا انجام داد. از آن زمان، او 27 بازی برای تیم ملی انجام داده و بخشی از تیم قهرمان جام جهانی فوتبال در سال 2018 بود.

در پایان

لوکاس هرناندز بدون شک یکی از بهترین مدافعان جهان با عملکرد چشمگیرش در سطح باشگاهی و بین المللی است. او به دلیل تطبیق پذیری، مهارت های فنی و قدرت دفاعی اش شناخته شد که او را به بخشی جدایی ناپذیر از هر تیمی تبدیل می کند. که در آن بازی می کند. همانطور که او به عنوان یک بازیکن به پیشرفت و پیشرفت خود ادامه می دهد، بدون شک هواداران و علاقه مندان به فوتبال پیشرفت او را از نزدیک تماشا خواهند کرد.

Hesam
9 می 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *