هدایای لاکچری کریسمسی ستاره‌های لیگ عربستان

عربستان سعودی هدیه هایی به مناسب کریسمس امسال به فوتبالیست های اروپایی خود اهدا کرده است. لیگ عربستان یکی از ثروتمندترین لیگ های جهان است که در سال های اخیر بازیکنان مطرحی همچون رونالدو و بنزما را خریداری کرده است. در ادامه سایت ورزشی با هدایای لاکچری کریسمسی ستاره‌های لیگ عربستان همراه شوید.

 

هدایای لاکچری کریسمسی ستاره‌های لیگ عربستان

به گزارش سایت ورزشی، سوپراستارهایی نظیر کریستیانو رونالدو، کریم بنزما، انگولو کانته، ریاض محرز از جمله بازیکنانی هستند. که از لیگ های برتر اروپایی چشم پوشی کردند و با معاملات وسوسه انگیز به لیگ روشن عربستان آمده اند. آنها قطعا می دانند که نمی توان به سادگی چنین مبالغی را در هیچ کجای جهان یافت. نشریه سان درباره هدایای کریسمس رئیس لیگ برای تشکر از سوپراستارها خبر داد. یک متخصص فروش کالاهای لوکس که با ثروتمندان خاورمیانه کار می کند به شرط ناشناس ماندن فاش نمود که زیر درخستان کریسمس رونالدو و کریم بنزما چه چیزهایی می تواند قرار داشته باشد. سی آر سون به فضای زیادی در عمارت خودش احتیاج دارد. زیر منابع آگاه فاش نمودند که برخی از تیم های لیگ برتر عربستان سعودی فراری SF۹۰ اسپایدر، بوگاتی و لامبورگینی هدیه می دهند.

هدایای لاکچری کریسمسی ستاره‌های لیگ عربستان

همچنین سفارش های ساعت های فوق العاده لوکس از شرکت های گران قیمت نیز وجود دارد. ساعت‌های جیکوب و سی بوگاتی شیرون که با قیمت گزاف ۳۰۰۰۰۰ پوند و مدل‌های چوپارد ال یو سی لونار که با قیمتی در حدود ۵۳۰۰۰ پوند به فروش می‌رسند. ممکن است هفته آینده در برخی از بسته‌های هدیه بازیکنان گذاشته شود. این منبع از نشریه سان گفت: «ما ستاره‌های سطح بالایی داریم و آنها شایسته چیزهای خاص و کمیاب هستند. و می‌خواهیم به آنها نشان دهیم که با آنها منحصر به فرد رفتار می‌شود. زیرا آنها منحصر به فرد هستند.» همچنین سفارش انبوهی برای کیف‌های لوکس ایوسن‌لورن و چمدان Globe-Trotter که با قیمت ۵۵۰۰ پوند به فروش می‌رسد، وجود داشت. او با لبخند افزود: «کریسمس برای برخی از بازیکنان و اعضای کادرفنی بسیار خوب خواهد بود.»

هدایای لاکچری کریسمسی ستاره‌های لیگ عربستان

هدایای فوق لاکچری ستاره های فوتبال عربستان

از آنجایی که لیگ روشن عربستان رشد زیادی یافته و بازیکنان بیشتری را نیز در آینده به خدمت می گیرد. روسای لیگ مایل بودند که از بازیکنان تا کارکنان فوتبال خود را در طول دوره جشن کریسمس راضی نگه دارند. یکی دیگر از اشخاصی که در کار با تجار قدرتمند و افراد خاص تخصص دارد. مدعی شد. که بودجه 3.1 میلیون پوندی به او داده شد. تا مطمئن شود که همه کریسمس فوق العاده ای را تجربه نمایند. پکیج های تعطیلات شامل سفر به پاریس، با اقامت در سوئیت‌های ریاست در یکی از منحصر به فردترین هتل‌های پایتخت فرانسه، و لندن، و همچنین سفرهایی به جزیره‌ای خصوصی در مالدیو می‌شود. از هیچ هزینه‌ای دریغ نشده است.

هدایای لاکچری کریسمسی ستاره‌های لیگ عربستان

این منبع آگاه بیان داشت: «به عنوان مثال یکی از پکیج‌های تعطیلات برای اقامت در پاریس، تعطیلات یک هفته‌ای در یکی از سوئیت‌های ریاست‌ هتل چهار فصل جرج پنجم است. که حدوداً ۱۵۰۰۰ پوند برای هر شب هزینه دارد. پکیج دیگر پنج شب اقامت در هتل لبریستول پاریس در یکی از سوئیت‌ها به نام سوئیت پرستیژ الیزه است. که شبی حدود ۶۶۰۰ پوند هزینه دارد. ما همچنین پکیج‌هایی برای تعطیلات لوکس در جزیره خصوصی کودادوی مالدیو که هر شب در آن حدود ۵۵۰۰ پوند هزینه دارد. و همچنین یک پکیج بسیار خوب از تعطیلات یک هفته‌ای لوکس در لندن در سوئیت‌های ریتز در دلوکس تدارک دیده‌ایم. یکی از پکیج‌های سفارش داده شده برای موناکو است. و شامل پنج شب اقامت در سوئیت دایموند در هتل هرمیتاژ مونت کارلو است. برای موناکو همچنین پکیج‌های خوبی برای اجاره قایق‌های تفریحی داریم که روزانه حدود ۴۰۰۰ پوند هزینه دارد.»

mohamadnd
27 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *