مدیر باشگاه پرسپولیس در لبه پرتگاه

مدیر باشگاه پرسپولیس در لبه پرتگاه ، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در لبه پرتگاه قرار گرفته است. با توجه به اینکه پرسپولیس برای قهرمانی در لیگ امسال کار سختی دارد و باید تمرکز اصلی خودش را در جام حذفی قرار دهد. احتمالا مدیر باشگاه روزهای سختی را در پیش خواهد داشت. در ادامه سایت با جدیدترین اخبار ورزشی همراه ما باشید.

 

قهرمانی در دستان پرسپولیس نیست!

البته با توجه به اینکه در هفته های اخیر پرسپولیس بردهای شیرینی را تجربه کرد و با باخت چند روز پیش سپاهان، پرسپولیسی ها توانستند در جدول اختلاف امتیازشان را با اصفهانی ها 1 امتیاز کنند. اما شرایط برای قهرمانی باشگاه هنوز به کندی پیش می رود و در این بین استقلالی ها امید بیشتری دارند. با توجه به اینکه شرایط باشگاه خوب پیش می رود اما برای قهرمان شدن همه چیز دست این تیم نیست.

مدیر باشگاه پرسپولیس در لبه پرتگاه

پرسپولیس برد شیرینی را در دو روز قبل در مقابل تیم ملوان بدست آورد و توانست با سه گل امتیاز کاملی را بدست آورد. حالا با بازی های پرگل قطعا پرسپولیس تفاضل بهتری نیز خواهد داشت. پرسپولیس در مقابل ملوان عالی بازی کرد و ترابی و پریرا و چند بازیکن دیگر فوق العاده بودند. بازیکنان واقعا در زمین حرفه ای عمل می کنند و کادر فنی دقیقا می داند چه چیزهایی از آنها بخواهد. اما اگر پرسپولیس در این فصل نتواند قهرمان لیگ شود و حتی در جام حذفی نیز ناکام بماند قطعا مدیریت پرسپولیس با چالش های زیادی روبرو شود. حتی احتمال وجود دارد که گل محمدی برکنار شود.

 

شرایط پرسپولیس خوب است!

تا اینجا تیم پرسپولیس شرایط خوبی دارد. البته باخت به سپاهان هیچ وقت از ذهن بچه ها پاک نمی شود. پرسپولیس اما در بقیه بازی ها خوب عمل کرد و سه برد متوالی و پشت سر هم بدست آورد. همین باعث شد تا شرایط تیم عالی باشد. وضعیت جدول در این هفته بسیار تغییر داشت و استقلال و سپاهان هم امتیاز شدند و پرسپولیس با آنها فقط 1 امتیاز فاصله دارد. حساسیت در روزهای پایانی به اوج خودش رسیده است. اگر پرسپولیس به بردهای پی در پی خودش ادامه دهد قطعا امیدش برای قهرمانی بیشتر است.

مدیر باشگاه پرسپولیس در لبه پرتگاه

البته در ماه های اسفند پرسپولیس تحت فشار بود. مدیرعامل پرسپولیس و کادر فنی و هیات مدیره نیز زیر فشار قرار داشتند. حتی خبرهایی منتشر شد احتمالا یحیی گل محمدی خیلی زودتر از موعد از سرمربیگری پرسپولیس برکنار خواهد شد. دقیقا در روزهایی که پرسپولیس 4 امتیاز از سپاهانی ها عقب افتاد. البته در این شرایط قهرمانی پرسپولیس از استقلال و سپاهان کمتر است. همین موضوع باعث شده تا مدیرعامل باشگاه در لبه پرتگاه قرار بگیرد.

 

وضعیت تیم پرسپولیس در این فصل و مدیر باشگاه پرسپولیس :

پرسپولیس در این فصل چندان خوب عمل نکرد و هوادارها نیز در پایان سال نسبت به این تیم یحیی گل محمدی انتقاداتی را مطرح نمودند. در این چند سال همیشه بازیکنان تاثیرگذاری خود را نشان دادند. البته فوتبالیست هایی نیز وجود داشتند که در نیمه راه تیم را ترک کردند یا مسائل مالی باعث شد تا در پرسپولیس حضور پیدا نکنند. دست یحیی و تیمش بسته شد و شاکله اصلی تیم بهم خورد و در نتیجه بر روی بازی ها تاثیرش را گذاشت. هواداران باشگاه نیز نگران چنین موضوعاتی هستند که بازیکنان خط حمله و موثر از تیم جدا شوند.

این شرایط برای تیم واقعا سخت است. یکی از دغدغه های اصلی طرفداران فوتبال نوک حمله باشگاه است. چیزی که گل محمدی همیشه از آن گلایه می کرد. پرسپولیس با طرفدارانش زندگی می کند و هواداران تمام فکر و ذکر این تیم می باشد. باید اهمیت این موضوعات درک شود و اگر قرار است تغییراتی در کادر مدیریتی انجام شود باید سریعتر صورت بگیرد و هرچند ثبات در تیم نیز پراهمیت است.

وضعیت تیم پرسپولیس در این فصل

چرا مدیر باشگاه پرسپولیس احساس خطر می کند؟

بعد از حذف استقلال تهران از آسیا و نگرانی هایی که بابت این موضوع به وجود آمد. برخی گفتند که شاید برای پرسپولیس نیز این اتفاق ها رخ دهد. تیم ها معمولا تلاش می کنند تا مجوز حرفه ای بگیرند و در آسیا حضور پیدا کنند. فوتبال بین المللی به تیم ها کمک می کند تا راه پیشرفت برای بازیکنان باز شود. استقلال حالا از آسیا حذف شده است و این ضربه زیادی به فوتبال ایران می زند. حتی مدیر باشگاه پرسپولیس نیز این خطر را حس کرده است و متاسفانه مدیران فوتبالی زمانی برای کاری اقدام می کنند که دیر است و باید زودتر از اینها فکر چاره باشند.

چرا مدیر باشگاه پرسپولیس احساس خطر می کند؟

رضا درویش که از دی ماه سال گذشته به عنوان مدیرعامل جدید پرسپولیس منصوب شده بود برخلاف مدیران قبلی این باشگاه در پنج سال اخیر نتوانست قهرمانی با پرسپولیس به دست بیاورد تا عملکرد مثبتی در این خصوص نداشته باشد، هر چند که در فصل نقل و انتقالات موفق شد بازیکنان مدنظر کادر فنی را به پرسپولیس بیاورد. در صورت جدایی درویش و سرپرستی شهریاری در پرسپولیس یا باید موانع قانونی برای مدیرعامل شدن رئیس فعلی هیات مدیره برداشته شود و یا اینکه تا زمان انتخاب مدیرعامل جدید، امور در اختیار شهریاری باشد. از درون تیم پرسپولیس هم خبر می‌رسد که مربیان و بازیکنان در جریان فعل و انفعال‌های آینده قرار دارند. حالا باید دید که وزارت ورزش و جوانان تصمیم نهایی خود در این باره را چه زمانی اتخاذ خواهد کرد.

به نظر شما چرا مدیرعامل و مدیر باشگاه پرسپولیس احساس خطر کردند و خود را در لبه پرتگاه می بینند؟ لطفا دیدگاه و نظرات تان را در بخش پایین کامنت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *