نتیجه‌ی بازی منچسترسیتی و شفیلدیونایتد | رودری نجات بخش سیتیزن‌ها شد

رودری باز هم نجات بخش سیتیزن‌ها شد. در این پست از ورزشی نتیجه‌ی بازی منچسترسیتی و شفیلدیونایتد را می‌خوانید.

نتیجه‌ی بازی منچسترسیتی و شفیلدیونایتد | منچسترسیتی 2-1 شفیلدیونایتد

گل دیرهنگام رودری باعث پیروزی سیتی شد. منچسترسیتی تنها تیم باقی مانده در لیگ برتر است که در تمام بازی های داخلی خود در این فصل پیروز شده است.

شفیلد یونایتد بعدازظهر یکشنبه میزبان قهرمانان بود. با این حال اتهامات پپ گواردیولا نشان داد که آنها می توانند بدون اینکه واقعاً از 25 درصد توانایی های خود فراتر بروند، پیروز شوند.

تعدادی از بازیکنان کلیدی این تابستان باشگاه را ترک کردند. اما پپ گواردیولا تمام تلاش خود را به کار گرفت تا مردم را متقاعد کند که تیم منچسترسیتی ضعیف نشده است.

با این حال، سه هفته پس از فصل، هر گونه تصوری را می توان پشت گوش گذاشت. علیرغم تلاش شجاعانه شفیلدی‌ها، همیشه احساس می شد که میهمانان با آنها بازی می کنند. سیتی آنها را در فاصله ایمن نگه می‌داشت.

هالند در نیمه ی اول یک پنالتی را از دست داد
هالند در نیمه ی اول یک پنالتی را از دست داد

ارلینگ هالند یک پنالتی را از دست داد

این درخشان‌ترین عملکرد هجومی آبی‌ها نبود. علی‌رغم راحتی‌شان، این موضوع با از دست دادن یک ضربه پنالتی نادر توسط ارلینگ هالند مشخص شد.

در دقیقه 37 بازی، جولیان آلوارز در یک سانتر شوت زد که به یک مدافع به هوا برخورد کرد. و داور به سرعت به نقطه‌ی پنالتی اشاره کرد.

قاتل نروژی سرعت خود را افزایش داد. اما پنالتی او به تیر دروازه برخورد کرد و باعث شد دو تیم به تساوی 0-0 در نیمه اول برسند.

با این حال، هالند بود که پس از یک ساعت با پاس گل خوب جک گریلیش ، دروازه را باز کرد .

هافبک انگلیسی یک سانتر عالی را به داخل محوطه جریمه ارسال کرد. که هالند در پشت تیرک حضور داشت تا به خانه سر بزند.

در دقیقه 71، هالند بار دیگر دروازه را به دست آورد و با توپ به آلوارز چسباند. اما پرچم آفساید بالا رفت.

شفیلد یونایتد فکر می کرد که از سیتی آرام در پنج دقیقه مانده به پایان استفاده کرده است. زمانی که جیدن بوگل گل تساوی را به ثمر رساند.

کایل واکر توپ را با یک فاصله درهم از پشت پاشنه بیرون داد. اما توپ به دست بوگل افتاد که توپ را فراتر از ادرسون شلیک کرد.

با این حال، همانطور که انتظار می رفت، منچسترسیتی دوباره شروع به تلاش کرد. بلافاصله پس از شروع بازی، آنها از طریق رودری به برتری خود دست یافتند .

این بازیکن اسپانیایی به یک توپ شل برخورد کرد و ضربه ای به گوشه بالا کشید. و یک پیروزی آسان دیگر را در لیگ برتر برای تیمی که با فاصله کمی مسلط ترین ترکیب را در این بخش داشت، تضمین کرد.

 

Pooria
28 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *